SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

yazilan yazilari ust siralara tasimak

0
Abdullah
Abdullah
Diğer 4 sene önce 384 Görüntülenme

Merhaba sitemde yazilan yazilari ust siralara tasimak icin nasil bir taktik uygulanabilir ben su anda yazim indexlendikten sonra basi forumlar yazimi paylasiyorum altina kaynak linkini veriyorum daha farkli neler yapilabilir imleme ise yararmi

yazilan yazilari ust siralara tasimak için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 30 Aralık 2014, 07:10

  Merhabalar Abdullah Bey;

  SEO çalışmaları uzun süre ve emek isteyen, doğru yapıldığında kalıcı çalışmalardır. Sitenizin daha üst sıralarda olmasını hedefliyorsanız hiç zaman kaybetmeden SEO çalışmalarına start vermelisiniz. Google, zaman zaman güncellediği algoritmalarda çokça manipüle edilebilen çalışmalara daha az önem vererek manipüle edilmesini ortadan yavaş yavaş kaldırmaktadır. Bu nedenle bunları iyi takip edip deneme yanılma yöntemi ile hangi çalışmaların daha etkisiz olduğunu zaman içinde gözlemleyebilirsiniz. Şuanda ise en etkili yöntem tanıtım yazısı, paravan blog, sosyal medya ve linkwheel çalışmalarıdır.

  Bu çalışma türleri doğru yapıldığında sitenize katkısı çok ciddi bir şekilde gözle görülür olacaktır. Çalışmalarınızda ise doğallık ön planda olacak şekilde çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Google doğal bir şekilde çalışma uygulayan siteleri sevdiğinden dolayı sitenizin SEO puanıda o denli artacaktır. Çalışmalara ise nasıl başlayacağınız konusunda, ilk sayfada yer almak isteyeceğiniz için ilk sayfada yer alan potansiyel rakiplerinizin verilerini elde etmeniz gerekir. ahrefs gibi araçlar ile rakiplerinizin backlinklerini inceleyebilir, nerelerden hangi çalışmaları yaptıklarını gözlemleyerek o yönde çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

yazilan yazilari ust siralara tasimak Sorusunu Cevapla

yazilan yazilari ust siralara tasimak ile Benzer SEO Yazıları