Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1874 Görüntülenme

SEO arşivim var ancak Türkçe içeriğe sahip kaliteli sitelerden ücretsiz backlink veren yok. Onun yerine yabancı yüksek prli sitelerden backlink alsak fayda sağlar mı?

 • 1
 • 1
 • Yabancı Yüksek Pr Sitelerden Link Almak? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   4 Nisan 2015, 19:43

   1

   Öncelikle PageRank güncellemesinin kaldırıldığını ve artık SEO açısından belirleyici bir kriter olmaktan çıktığını ve günümüzde kullanılmadığını belirtmek isterim. Yani bir web sitesinin pagerank'ı ne olursa olsun ( eski Pagerank değerleri silinmedi ) sitenin kaliteli olup olmadığını anlamak istiyorsanız TrustRank değerine ve backlink sayısına bakabilirsiniz.

   Eğer web sitenizin içeriği Türkçe ise mümkün olduğunca yabancı içerikli web sitelerinden backlink almamanızı öneriyoruz. Backlink aldığınız sitelerin içerikleri sizin web siteniz ile ne kadar uyumlu olursa o backlinkler web sitenize daha çok katkı sağlayacaktır. Kalıcı ve başarılı bir SEO çalışması için bizim önerimiz bu şekildedir.

   Google Panda ve Penguen güncellemeleri ile birlikte gelen bu yenilikleri Mobil güncellemesi takip etmekte. Kısacası artık Pagerank değerleri, backlink sayılarının fazla olması gibi kavramlardan ziyade web sitenizin içeriğinin güncel olması, mobil uyumlu olup olmadığı, backlinklerin site içeriğiniz ile ne kadar alakalı olduğu gibi kriterler SEO açısından önem kazanmıştır.

   Google güncellemeleri ile ilgili daha fazla bilgiyi https://www.seohocasi.com/?s=google+g%C3%BCncellemeleri linkinden okuyabilirsiniz

  Cevapla

  Yabancı Yüksek Pr Sitelerden Link Almak? Sorusunu Cevapla