Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 sene önce  |  1414 Görüntülenme

WordPress Dizi, flm, spor kategorilerinden oluşan bir blogum var. Sitem 40 günlük falan artık attığım her yazı 3-5 dakika içinde indexleniyor. Ama eklediğim konularda yukarıda çıkmak için devam mı etmeliyim özgün içeriğe yoksa backlink mi almalıyım, backlink alıcaksam nasıl almalıyım tanıtım yazısı mı footer mı pr si kaç olmaslı cevabınızı bekliyorum.

 • 1
 • 1
 • WordPress Sitem Hakkında Bir Soru için Yanıtlar

   the_joker
   The_joker

   29 Ekim 2010, 21:16

   1

   Eğer bu durumlarda bir siteniz veya siteleriniz varsa ise hızlı index alma olayını kendi lehinize sevirebilirsiniz. Nasıl peki. Kesinlikle sitenizi güncel tutun kopya içeirkler alıyorsanız hiç olmazsa başlıkların tamanını özgünleştirin siz kendiniz yazın. Bunları yapıyorsanız sitenizin içeriği ile aynı olan Alexa durumu ve Pagerank durumu iyi olan(pr3 üzeri) sitelerden aylık link alın bunu aşırıya kaçırırsanız zarar görürsünüz 4-5 adet link sizi fazlasıyla yukarılara cıkaracaktır.

   Weblog
   Weblog

   14 Ağustos 2010, 14:10

   1

   Tanıtım yazısı almaya özen gösterin, Google gözünde doğal backlinkler daha etkili olmaya başladı. Bunun haricinde link alacağınız web sitesinin link çıkışlarını, yaşını, alexa'sını ve sunucu lokasyonunu göz önünde bulundurun.

   DeltaTR
   Deltatr

   14 Ağustos 2010, 10:27

   1

   Hocam bence ikisinide yapmalısınız. Bir yandan özgün içerik girimi ve diğer yandan backlink alımı yapmalısınız. Hep alt sayfalarınıza hem anasayfaya sadece anasayfa yada sadece alt sayfa olarak bölmeyin .

   webdesigner
   Webdesigner

   16 Temmuz 2010, 06:54

   1

   Backlinkleri sadece anasayfaya alma mantığını yıkmak gerekli bence. Alt sayfaları güçlendirmek daha doğru.

   admin
   Admin

   15 Temmuz 2010, 22:30

   1

   Üst sıralar çıkmak için tema optimizasyonu ile birlikte backlink almıları gerekir. Backlinkler site içeriğiyle aynı doğrultuda başka sitelerden alınmalıdır. Aynı zamanda içeriğin özgün olması da tabi ki üst sıralara çıkmasında önemli bir faktördür. Dolayısıyla özgün içeriğe devam ederken her içeriği sosyal imleme sitelerine kayıt etmeli veya otomatik Facebook Twitter hesabında yayınlamalı, bu şekilde her yazıya otomatik backlink alarak her makalenin kendi kelimesinde yükselmesini sağlayabilirsiniz.
   Aynı zamanda bu makaleyi okumanızı öneriyorum.
   https://www.seohocasi.com/en-etkili-backlink-sistemi/

  Cevapla

  WordPress Sitem Hakkında Bir Soru Sorusunu Cevapla