Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1471 Görüntülenme

Başlıkta belirttiğim gibi web sitem örnek: www. Seohocasi. Com ‘seo hocası ‘ yazdığımda 2. Sayfada çıkıyor, öneriniz nedir. site içinde ve site dışında yapmam gerekenler nedir, tanıtım yazısı almalı mıyım alırsam link çıkışını direkt ‘seo hocası’ kelimesine mi vermeliyim? Detaylı yazarsanız sevinirim.

 • 1
 • 1
 • Web Sitem Kendi Kelimesinde 2. Sayfada Yer Alıyor için Yanıtlar

   İsmail Sağdıç
   İsmail Sağdıç

   2 Mayıs 2021, 22:06

   1

   Merhabalar, 2. sayfada yer almanızın 1'den fazla nedeni olabilir. Sizlere önerimiz ilgili sayfanızın Meta etiketlerinde güncelleme yapmanız olacaktır. Güncel Google opt. ile beraber Meta Description maksimum 150 karakter olarak güncelleyebilirsiniz. Daha sonradan Meta Title etiketinizi anahtar kelimeniz ile güncelleyebilirsiniz. Bununla beraber içeriklerinizi düzenlediğiniz zaman anahtar kelimelerinizde sayfa yükselmesi yaşayabilirsiniz.

   Mustafa DURNA
   Mustafa Durna

   5 Mart 2018, 09:24

   1

   2. Sayfada yer almasının bir çok sebebi bulunmaktadır. Ama sitenizi iyileştirmek için, Rakiplerinizin sitelerini inceleyerek başlayabilirsiniz, son güncelleme ile Description'u maximum 300 karaktere çıkartmanız ve anahtar kelimeye yer vermeniz gerekir.

   Site dışı çalışmaların önceside site içi düzenlemeleri tam anlamıyla yapmanız gerekiyor, zaten teknik SEO tarafında düzenlemeler yaptıkça siteniz ilk sayfaya gelecektir eminim.

  Cevapla

  Web Sitem Kendi Kelimesinde 2. Sayfada Yer Alıyor Sorusunu Cevapla