Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  2021 Görüntülenme

E-ticaret sitemizin title, description ve keyword'leri başından beri ürün ile alakasız ve yanlış bir şekilde yapılmış site 3 yıldır faaliyette. Sitemizin hitleri yok denebilecek kadar az ve Google'den gelen sayısı aşırı derecede az. Sayın SEO Hocası size sormak istediğim bununla ilgili bir soru ve değerli görüş ve önerileriniz.

Sitede yaklaşık 4000 küsür ürün var ve sitenin toplam indexi 243.000. Şimdi biz bu sitenin baştan sonra site içi tema ve SEO optimizasyonunu yapalım. Bunları yaptıktan sonra Tüm title, description ve keywordleri olması gerektiği yeniden optimize edelim ve Google'ye yeniden değerlendirme isteği gönderelim. Nasıl olsa hitde yok pek bi hit kaybımız olmaz fakat ceza vs olur mu? Yani siteyi baştan sona analiz edip gerekli düzenlemeleri yapacagız. bu dediklerimizi yaparsak ne gibi bir sonuçla karşılaşırız veya ne önerirsiniz. Yanlışlıkları düzeltmek için. Sizlerden acil cevap beklemekteyiz.

 • 1
 • 1
 • Title, Description, Keywords Degiştirme için Yanıtlar

   admin
   Admin

   25 Eylül 2014, 20:41

   1

   Sitenizin sağlık durumu anlattığınız üzere kötü görünüyor. Bu durumdan daha iyi bir duruma geçeceğinden eminseniz ki düzgün bir şekilde yapacağınızı söylüyorsunuz, değişikliği yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Kısa süreli bir dalgalanma yaşayabilirsiniz, normaldir.

   Sitenizin title, description ve keywords bilgisi değişince doğal olarak info bilgileri de değişecektir bu yüzden kısa süreli bir dalgalanma söz konusudur. Tüm içeriği değiştirdikten sonra Google'a yeniden değerlendirme isteği gönderemezsiniz, bu işlem kalkmıştır. Site haritanızı yenileyip Google'a tekrar göndermeniz yeterli olacaktır.

  Cevapla

  Title, Description, Keywords Degiştirme Sorusunu Cevapla