SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Site Indexlerimde Sorun Var

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 1030 Görüntülenme

Yeni bir sitem var Google’a site:www.ornekdomain.com yazdığımda 290 adet index çıkıyordu ama şimdi 27 adet sonuç buluyor çıkmayan sayfalarımın tam linkini googe yapıştırıp arama yaptığımda çıkıyor. Ayrıca anahtar kelimesinde sıralamada yok 150 yakın yazı var sitede ve 40 sayfası tek bir anahtar kelimeye ait site daha 1 haftalık zamanla sıralamaya girer mi? site içi SEO’sunu sizin Uzmanından SEO kitabını okuyarak yapmaya çalıştım. Ayrıca sitedeki makaleler yüzde doksan özgünlük içeriyor ayrıca her yazdığım yazıyı kontrol ediyorum.

Site Indexlerimde Sorun Var için Yanıtlar

  • admin
    Admin 25 Mayıs 2014, 18:20

    Google’da doğru bir arama yapıyorsunuz. O kadar sayfanın gitmesi için sitenizde kalıp sorunlarının olması gereklidir. Sitenizi https://www.seohocasi.com/seo-nedir/ sayfasındaki SEO Analiz hizmetini kullanarak test edin. Ayrıca sitenizde canonical etiketlerinin bulunması, her sayfaya özel meta etiketlerinin olması (title – description – keywords) gerekmektedir.

    Yukarıda olan etiketlerden herhangi biri özelleştirilmemiş ise tüm sayfalar birbirine kopya olarak görünecek ve indeks düşüşü olacaktır.

Cevapla

Site Indexlerimde Sorun Var Sorusunu Cevapla

Site Indexlerimde Sorun Var ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla