SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

Site Indexlerimde Sorun Var

Ismail Akyıldız
Ismail Akyıldız
---- 4 sene önce 38 Görüntülenme

Merhaba hocam. Yeni bir sitem var Google’a site:www.domain.com yazdığımda 290 adet index çıkıyordu ama şimdi 27 adet sonuç buluyor çıkmayan sayfalarımın tam linkini googe yapıştırıp arama yaptığımda çıkıyor. Ayrıca anahtar kelimesinde sıralamada yok 150 yakın yazı var sitede ve 40 sayfası tek bir anahtar kelimeye ait site daha 1 haftalık zamanla sıralamaya girer mi? site içi SEO‘sunu sizin uzmanından SEO kitabını okuyarak yapmaya çalıştım. Ayrıca sitedeki makaleler yüzde doksan özgünlük içeriyor ayrıca her yazdığım yazıyı kontrol ediyorum.

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Site Indexlerimde Sorun Var için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
  • admin
    Admin 25 Mayıs 2014, 18:20

    Merhabalar,

    Google’da doğru bir arama yapıyorsunuz. O kadar sayfanın gitmesi için sitenizde kalıp sorunlarının olması gereklidir. Sitenizi http://www.SEOhocasi.com/SEO/ sayfasındaki SEO Analiz hizmetini kullanarak test edin. Ayrıca sitenizde canonical etiketlerinin bulunması, her sayfaya özel meta etiketlerinin olması (title – description – keywords) gerekmektedir.

    Yukarıda olan etiketlerden herhangi biri özelleştirilmemiş ise tüm sayfalar birbirine kopya olarak görünecek ve indeks düşüşü olacaktır.

Site Indexlerimde Sorun Var Sorusunu Cevapla

X