SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Sayfaların hızlı indexlenmesi

0
Malik Can
Malik Can
Google İndex 4 sene önce 375 Görüntülenme

merhabalar,6 ayı aşkın bir blogum var,blogumdaki konuların 1 saat veya 1 gün içersinde google ye veya başka arama motoruna indexlenmesi için ne yapabilirm?

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Sayfaların hızlı indexlenmesi için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 29 Kasım 2014, 14:04

  Merhabalar;

  Sitenizi hangi aralıklarla günceller iseniz Google botlarının sitenizi o sıklıkla ziyaret etmesini sağlamış olursunuz. Dolayısıyla bir bakıma Google botlarının sitenizi ziyaret sıklığını siz belirlemiş olursunuz. Eğer sitenizi saat başı günceller iseniz botlar sitenizi saat başı ziyaret edecektir. Bu nedenle sitenizi düzenli olarak güncellemeniz gerekmektedir. Düzensiz bir yapı ile güncelleme işlemini gerçekleştirmemenizi öneririz.

  Ancak Google tarafından index almayan sayfalarınız için hızlı index alma yöntemleri mevcuttur. Başta SEO çalışmaları, sosyal medya çalışmaları gibi yöntemlerin daha fazlasını http://www.SEOhocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ sayfasından inceleyebilirsiniz.

  Size önerim, Webmaster Tools ta “Google Gibi Getir” aracını kullanmanız olacaktır. Bu araç sayesinde çağırdığınız url lerin daha hızlı index almasını sağlayabilirsiniz. Bu aracı tek seferlik kullanmanız son derece önemlidir. Birden fazla şekilde aynı linkleri çağırmanız sitenize zarar verebilmektedir. Unutmayın, her şeyin fazlası zarardır 🙂

Sayfaların hızlı indexlenmesi Sorusunu Cevapla

Sayfaların hızlı indexlenmesi ile Benzer SEO Yazıları

INSTAGRAM
add Takip Et