SEO Hocası'na Sor

Otoritesi Yüksek Domainleri Geçme

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Domain Uygunluğu 2 sene önce 579 Görüntülenme

Otoritesi yüksek domainleri geçmek için ne yapmak gerekir? Örneğin x kaliteli bir domain, .com/anahtar-kelime URL’si anahtar kelime aramasında birinci sırada bizimde anahtar kelime ile domainimiz var nasıl bir yol izlemeliyiz?

Otoritesi Yüksek Domainleri Geçme için Yanıtlar

 • Aydanur Tepe
  Aydanur Tepe 24 Mart 2020, 12:52

  Merhabalar,

  Otoritesi yüksek domain demek aslında marka bilinirliği olan, backlink sayısı fazla olup, Google’ın değer biçtiği siteler oldukları için aslında sizlerinde domain otoritenizi yükseltmek adına bu tarz güvenilirlik ve bilinirlik çalışmaları yapmanız gerekmektedir.

  Eğer ki domain otoritesi çok yüksek bir siteyle aynı anahtar kelimeyi hedefliyorsanız sizler de onların o sayfa için yapmakta olduğu çalışmaları kendi sayfanıza uyarlayabilirsiniz.

  Örneğin;

  O sayfa özelinde alınan backlinkler kontrol edebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden sayfanız için paylaşımda bulunabilirsiniz, web siteniz için marka bilinirliğinizi artıracak reklam çalışmalarına yönebilirsiniz.

  Böylelikle aslında rakibinizin uygulamakta olduğu stratejiyi kendi web sitenize uyarlayarak çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Cevapla

Otoritesi Yüksek Domainleri Geçme Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla