Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 sene önce  |  1527 Görüntülenme

Selam hocam özellikle ekip olarak sizi çok merak ediyorum.gerçekten verdiğiniz bilgilere inanıp ve siz olmak üzere ekibinize başarılar dilerim. Bir sorum olacaktı; Örneğin; Sohbetodalari.gen.tr domaini bende jenerik olmasının " sohbet odaları " gibi keywords kategorisini kastığımda sıralamaya bir yararı var mıdır?

 • 1
 • 1
 • Keywords ve Jenerik olması Sıralamaya etki var mı? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   4 Nisan 2014, 08:12

   1

   Merhaba Kenan bey, öncelikle ilginiz için teşekkürler. https://www.seohocasi.com/google-algoritma-guncellemeleri/ adresinden 2012 tarihindeki güncellemelerde görebileceğiniz üzere aşağıdaki gibi bir yenilik yapılmıştır.

   Tam Eşlemeli Domain Güncellemesi – 27 Eylül 2012
   Google Tam Eşlemeli Domainlerini kullanmasıyla ilgili bir değişiklik sundu. Bu durum büyük ölçüde bir değer kaybına neden oldu ve MozCast’te %10’un üzerinde biriken verideki Tam Eşlemeli Domainler azaltıldı. Resmi kayıtlara göre bu bu değişiklik sorguların %0.6’sını etkiledi.

   bu şekilde jenerik domainlerin eski otoritesi büyük ölçüde azalmıştır. Bu güncelleme negatif anlamda bir güncelleme değildir. Ancak önceden jenerik domainler çok daha hızlı bir yükselişe sahip olurken, artık bu EMD güncellemesi ile normal domainler gibi bir yükselme gösterecek düzeyde standart domain haline getirildiler.

  Cevapla

  Keywords ve Jenerik olması Sıralamaya etki var mı? Sorusunu Cevapla