Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1846 Görüntülenme

Öncelikle önce ki yardımlarınız için teşekkür ederim. Kendi kelimesinde sıralamada iyi bir sitem var ve kendi sitemin de footer'a anahtar kelimeye link versem yararlı mı olur zararlı mı?

Teşekkürler.

 • 1
 • 1
 • Kendi Siteme Footer Link Vermem Zararlı Mı? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   4 Mart 2015, 17:03

   1

   Sitenize footer link'in etkisini tespit edebilmek için yönlendiren site ve kendi sitenizle ilgili araştırma ve sitenize gelen bağlantıların sayısını kontrol ederek sitenize bağlantı yönlendirmesi yapmanız daha doğru olacaktır. Footer linklerin etkisi kaldırılmış hatta bir çok sitede düzensiz yada yanlış alınan footer linklerden dolayı manuel spam işlem cezası ile siteler cezalandırılmıştır.

   Sitenize footer link almak için sitenizin bir dönümde otoriter olması ve karşı siteden alınacak footer linkleri kaldıracak güçte ve etkide olması da bir o kadar iyi olacaktır.

   Sonuç olarak footer link alınmasını ve siteniz için bu bağlantıların dağıtılmasını tavsiye etmemekteyiz. Bu tür bağlantıların sayısı link alınan sitenin index sayısıyla doğru orantılı olacağından dolayı çok yoğun olarak gelecek backlinkler sitenize zarar verebilecek nitelikte olmaktadır.

  Cevapla

  Kendi Siteme Footer Link Vermem Zararlı Mı? Sorusunu Cevapla