SEO Hocası'na Sor

İçerik girme sıklığı ne olmalıdır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
İçerik Güncelliği 6 sene önce 843 Görüntülenme

Merhaba ben siteme içerik girdiğim zaman googleye eklenıp eklenmedıgıı nasıl anlarım bide hangi sıklıkta içerik girmek gerekli siteme ama html site

İçerik girme sıklığı ne olmalıdır? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 11 Nisan 2014, 09:16

    Merhaba Abdullah bey,
    içerik girdiğiniz zaman google tarafından indexlenip indexlenmediğini en kolay, içeriğinize ait linki doğrudan Google’da arayarak anlayabilirsiniz. Eğer Google aradığınız linki size sonuçlarda gösteriyorsa indexlenmiş demektir. Başka bir yöntem de site:SEOhocasi.com gibi site indexlerini arayarak zaman özelliğinden son 24 saat seçilirse, sitenize ait Google tarafından son 24 saatte indexlenen sayfaları görüntüleyebilirsiniz. İçerik girme sıklığını, sektöre göre belirlemenizde fayda vardır. Bir ilan sitesiyse günde 100 lerce sayfa girmeniz gerekirken, bir dikey e-ticaret sitesiyse günde 10 – 15 sayfa yeterli olacaktır. veya kurumsal bir site için haftada 3 – 5 sayfa bile yeterli olabilecektir.

    Bunlara ek olarak içerik optimizasyonu hakkında daha detaylı bilgiye https://www.seohocasi.com/icerik-optimizasyon-stratejileri/ blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

İçerik girme sıklığı ne olmalıdır? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla