Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1686 Görüntülenme

Web sitemizde içerik çok az. Bu tür sitelere nasıl SEO çalışması yapılır? Sayfalarda içerik yok, her sayfada sadece konu ile alakalı bir video var.

 • 1
 • 1
 • İçeriği Az Olan Sayfalar İçin SEO Stratejisi Nasıl Olmalıdır? için Yanıtlar

   Erhan Kolci
   Erhan Kolci

   10 Temmuz 2015, 11:26

   1

   Merhabalar Sercan Bey;

   SEO çalışmaları için kod tarafında ki meta title, description, h1 gibi düzenlemeler dışında site içerisinde yer alan içerikler oldukça önem taşımaktadır. Özellikle içeriklerin sayfayla doğrudan alakalı olması ve doğru bilgiler içermesi gerekmektedir. İçerikler ne kadar bilgi verici ve faydalı olursa sayfa o kadar zenginleştirilmiş olacaktır. Tek başına videoların pek fazla etkisi olmamakla birlikte videonun amacına yönelik bir içerik yazısı ve bu içerik yazısı ile birlikte sayfada videonun yer alması çok daha fayda sağlayacaktır.

   Özetle; site için içerikler olmazsa olmazlardandır. Ne çok fazla kullanılıp manuel spam yapılmalı, ne de hiç yokmuş kadar az kullanılıp sayfayı değersiz kılmalıdır. İdeal uzunlukta bir içerik yazısının (150-200 kelime) görsel ve videolarla desteklenmesi daha fayda sağlar. Ayrıca videolar sayfada kalma süresini arttıracak ve böylelikle Alexa değerinize olumlu etki edecektir. Bunun için öncelikle sayfanıza içerik ekleyerek SEO stratejisi belirlemeniz daha faydalı olacaktır.

  Cevapla

  İçeriği Az Olan Sayfalar İçin SEO Stratejisi Nasıl Olmalıdır? Sorusunu Cevapla