SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Google Güncellelerimde giden site nasıl geri gelir ?

0
Kartal Yildirim
Kartal Yildirim
Google Sıralama Değişimleri 6 sene önce 646 Görüntülenme

Google Güncellelerimde giden site nasıl geri gelir ? Analizi nasıl yapılmalı ?

Google Güncellelerimde giden site nasıl geri gelir ? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 15 Nisan 2014, 06:38

  Backlinklerin zararlı olduğunu belirli kıstaslara göre sıralayan web siteleri var fakat tersinir de çalışabildiği için bu tür sitelere daima sağlıklı gözüyle bakmak doğru olmaz.

  Backlinkleri kendiniz tespit edebilirsiniz. Google site yöneticisi araçlarından “Sitenize Gelen Bağlantılar” sekmesinden bulabilirsiniz. Harici olarak web sitelerinde doğru sonuçları bulduğu hissedilen “ahrefs.com” ve “opensiteexplorer.org” adresinden öğrenebilirsiniz.

 • Kartal
  0
  Kartal 14 Nisan 2014, 16:53

  Merhaba,

  Zararlı backlinkleri tespit edebileceğimiz ücretsiz bir Online Servis var mı acaba ?

 • admin
  0
  Admin 14 Nisan 2014, 14:04

  Merhabalar Kartal Bey.

  Google algoritma değişikliğinde zarara uğrayan mutlak siteler bulunmaktadır. Bu zararın tamamen ortadan kaldırılması için kullanılan en net ve kesin yöntem algoritma değişikliklerinde değişen algoritmanın hangi konularda etki gösterdiğine, konuyla ilgili olarak nasıl bir güncelleme yaptığına, bu güncellemede de hangi siteleri hedef aldığına dikkat çekmek gerekiyor.

  Google içerisinde son güncellenen konulardan Hummingbird ve Page Layout Algorithm güncellemeleri olmuştur. Bu güncellemelerde ise site basitçe anlatacak olursak site içerisinde yapılmış elle spam varsa, anahtar kelime yoğunluğu normal içeriklere göre çok yoğunsa, makaleler özgün değil ve aşırı kopya varsa, içeriklerde kalitesizlik ve yetersiz bir içerik varsa siteniz ile ilgili zarar olmuştur.

  Bu zararlar ve geliştirilebilir içerikleri, ileride size fayda sağlayacak içerikleri ve bilgileri Uzmanından SEO ile öğreten ve Sorularla SEO kitabında bir kaç soruda cevaplarını bulabilirsiniz.

Cevapla

Google Güncellelerimde giden site nasıl geri gelir ? Sorusunu Cevapla

Google Güncellelerimde giden site nasıl geri gelir ? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla