Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  2351 Görüntülenme

Merhabalar

WordPress sistemini kullandığım web siteme içerik girdiğimde index almıyor bende Google gibi getir diyerek index almasını sağlıyorum 1 gün sonra ise aramalarda sıralamaya giriyor (Google gibi getir demeden beklemeyi denedim 2 günde bile index almadı) bu bir sıkıntı benim için.

2. sıkıntım ise örneğin 1.sırada çıkan yazım var fakat yazı olarak 1. sırada çıkmıyor anasayfada yazının bir kısmı göründüğü için anasayfa olarak index alıyor birçok içeriğim bu şekilde index almış durumda yolunda gitmeyen bir şey mi var acaba?

 • 1
 • 1
 • Google Gibi Getir Hariç İndex Alamıyorum için Yanıtlar

   admin
   Admin

   17 Ocak 2015, 13:37

   1

   Google gibi getir aracı indekslenmeyen sayfalar için ve sayfaların Google görünümlerini öğrenmek adına kullanılır, doğrudur. Bu konuda eğer siteniz düzenli bir şekilde indekslenmiyorsa sitenizin sayfa kaliteleri ve backlink sayıları çok düşük yada inaktif olabilir. Bu yüzden sitenizde indeks almayı engelleyen yada geç indeks almasına sebep olan unsurları kontrol etmelisiniz. Faydalı olabileceği açısından da https://www.seohocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresinden fikir edinebilirsiniz.

   İkinci sorunuzda ise ana sayfanın diğer konu sayfalarından önce çıkması da diğer sayfaların SEO kalitesinin düşük olduğundan dolayı olmaktadır. Bu durumu aşabilmek için diğer kategori ve yazı sayfalarınız için de sosyal paylaşımlar ve diğer SEO çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

  Cevapla

  Google Gibi Getir Hariç İndex Alamıyorum Sorusunu Cevapla