SEO Hocası'na Sor

Google da sıralamalarda görünmüyorum

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google Sıralama Değişimleri 5 sene önce 839 Görüntülenme

Merhabalar. Ben domain alıp siteyi İncir diye bir kuruluşa bağladım. Ürünleri satmaya başladım. Satılan ürün başına komisyon gibi birşey alacağım da en azından öğrenmeye çalışıyorum. Ancak google da ismim çıkmıyor. Tanıdık eş dost site adını google da yazmalarına rağmen sıralamada çıkmıyor. Yardımlarınız lazım.

Google da sıralamalarda görünmüyorum için Yanıtlar

  • admin
    Admin 6 Mart 2015, 08:55

    Merhabalar Mehmet Bey;

    Bahsetmiş olduğunuz kuruluş sizinde dediğiniz gibi komisyon üzerinden çalışan bir kuruluştur. Ürünler vs tamamen bu kuruluşa aittir siz sadece satış yapmanız gerekmektedir. Ancak bu kuruluşa ait müşterilerin tümünün internet sitesi tasarımı, ürünler, ürün açıklamaları gibi nedenlerden dolayı aynı içeriklere sahip oldukları için, Google bu tür kopya içerik barındıran sitelere ceza vermektedir. Bu ceza deindex cezasıdır. Bu durum sitenizin hiç bir sayfasının Google tarafından indexlenmemesine ve sıralamada yer almamasına neden olacaktır.

    SEO çalışmaları için ise site içi düzenlemelerin kusursuz bir şekilde olması gerekir. Ancak çalışmış olduğunuz sistem sadece ana sayfanın title, description ve keywords düzenlemelerine izin verdiği için SEO çalışmaları bu sistemde etkili olmayacaktır.

Cevapla

Google da sıralamalarda görünmüyorum Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla