SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Bloggerda SEO Uygulamak

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 1152 Görüntülenme

Gerçekten muazzam bir çalışma yapmışsınız. Tebrik ediyorum. Ben bloggerda sayfa açtım ve Super SEO şablonunu uyguladım. Amacım kendi yazılarımı paylaşmak. Yazarlık gibi ama sitenizde test edince pek çok yanlış çıktı. Blog yazarı olan biri SEO açısından hangi yolu izlemeli? Günlerdir uğraşmama rağmen olmuyor. Emeğe ve zamana yazık. Elde var sıfır. Sizin uzmanlığınızın 10/1 i bile yok bende. Nasıl bir yol izlemeliyim bilemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz Başarılarınızın devamını dilerim …

Bloggerda SEO Uygulamak için Yanıtlar

 • admin
  Admin 26 Ocak 2015, 11:14

  Öncelikle blogger SEO hakkında bilgi verelim. Blogger SEO uygulamasında kategorilere, yazılara ve sayfa geneline uygulanacak SEO çalışması sayfanın şablonuna ve yapısına didik didik bakmadan, detay kodlama ve XML yapısına yoğun giriş yapmadan yapılması gereken, sayfaya özel title ve description olması, site içi SEO yapısı konusunda da düzgün bir hiyerarşi oluşturulması kafi olacaktır.

  Yapacağınız SEO çalışmalarında aktif olarak sosyal medya hesaplarının tamamını kullanabilirsiniz. Kullandığınız sosyal medya hesaplarında da paylaşımları doğru ve bilgilendirici bir şekilde görsellerle destekleyerek yapmanız sitenizin tanınırlığına da fayda sağlayacaktır.

  Peki SEO için neler yapılmalıdır?

  Etkili bir SEO başlığı oluşturulmalıdır
  SEO title, description ve URL uyumluluğu
  Özgün oluşturulan ve resimlerle desteklenen yazı ile h1, h2 ve h3 etiketlerinin doğru bir şekilde kullanılması
  Yazılan makalenin sosyal medya hesapları üzerinde aktif bir şekilde paylaşılması

  Bir sitenin temel SEO hedeflerini oluşturacaktır.

Cevapla

Bloggerda SEO Uygulamak Sorusunu Cevapla

Bloggerda SEO Uygulamak ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla