SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Blogger Sitelerde Hit Arttırma Yöntemleri

0
Mustafa Tekin
Mustafa Tekin
Mikro Site 4 sene önce 487 Görüntülenme

Siteme günlük 200 kişi falan girmekte.Bunu nasıl arttırabilirim ve nasıl çok yorum yazmalarını sağlayabilirim? Sitem blogger’dır.

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Blogger Sitelerde Hit Arttırma Yöntemleri için Yanıtlar

 • admin
  -2
  Admin 5 Nisan 2015, 19:32

  Merhaba,

  Web sitenizin daha çok hit almasını ve kullanıcılarınızın yazdığınız yazılara yorum yapmasını istiyorsanız öncelikli olarak güncel konular hakkında yazılar yazmalı ve yazdığınız yazıların özgün olması gerekmektedir. Web sitenizin site içi SEO optimizasyonu doğru bir şekilde yapılmış ise güncel konuları takip ederek mümkünse o konu ile ilgili ilk yazıyı sizin eklemeniz durumunda kullanıcılar sizin sitenize giriş yapacak, merak ettiği soruları da yorum olarak size soracaklardır. Bu durum sizi bir süre sonra Google’de üst sıralara taşıyacak ve doğal olarak hit oranlarınız ve kullanıcı etkileşim oranlarınız artacaktır.

  Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, SEO odaklı şeyler yapmak yerine kullanıcılarınıza doğru ve güncel bilgiyi en hızlı şekilde vermenizdir. Yazdığınız yazıların kalitesi, görsel ve mümkünse video desteği kullanıcıların sitenizde daha çok vakit geçirmesini sağlar ve web sitenizin hemen çıkma oranı düşer. Bu çalışmayı düzenli ve istikrarlı bir şekilde yapmaya devam ederseniz Google’de üst sıralara daha sağlıklı bir şekilde çıkabilir ve hitlerinizi arttırabilirsiniz.

Blogger Sitelerde Hit Arttırma Yöntemleri Sorusunu Cevapla

Blogger Sitelerde Hit Arttırma Yöntemleri ile Benzer SEO Yazıları

INSTAGRAM
add Takip Et