SEO Hocası'na Sor

Aramada Adresimiz Çıkıyor Firma Adı Yazmıyor

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google Sıralama Değişimleri 6 sene önce 869 Görüntülenme

Merhaba size Google ile ilgili sorum var. Bölgesel bir arama yaptığımızda ilk bizim adresimiz çıkıyor firma adımız yok. Devamında kayseri bayisinin adı ve adresi çıkıyor. Ana sitesinde bilgilerimiz firma adımız doğru, adımızın gözükmesini nasıl sağlarız?

Aramada Adresimiz Çıkıyor Firma Adı Yazmıyor için Yanıtlar

  • admin
    Admin 3 Aralık 2014, 16:23

    Merhabalar,

    Sektörel anlamda kendinize ait bir sitenin olmaması bu tür görünümleri ana kuruluşa bağlı olan siteler üzerinde gösterebilir. Örnek olarak ABCD isimli bir firmaya ait bir bölge bayisi olduğunu düşünün. Bölge bayisinin sitesinin olmamasından dolayı doğal olarak Google arama sorgularında çıkmayacaktır. ABCD firmasında da bölge ismiyle ilgili bir alan siteniz için oluşturulmuşsa da bu konudaki başlık, içerik ve açıklama yazıları, ürün tanıtımları gibi bilgiler de ABCD firmasının belirlediği etiketler olacaktır.

    Bu konuda da sizin yapmanız gereken firmanızda anahtar kelime üzerinden yada firma markanız üzerinden bir web sitesi açarak SEO:http://www.SEOhocasi.com/ çalışmaları yapmanız gerçeğidir. Çalışma yapacağınız anahtar kelimenin SEO rekabeti de düşük olduğundan dolayı da ilk sayfaya gelme durumu da (Gerekli site içi SEO kuralları uygulandığında ve site dışı doğal çalışmalar gerçekleştirildiğinde) daha çabuk olacaktır.

Cevapla

Aramada Adresimiz Çıkıyor Firma Adı Yazmıyor Sorusunu Cevapla

Aramada Adresimiz Çıkıyor Firma Adı Yazmıyor ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla