SEO Hocası olarak dijital pazarlama ve SEO sektörde verdiğimiz hizmet ve eğitimlerin yoğunluğunu elimizden geldiğince üst düzeyde tutmaya çalışmaktayız. Aylar öncesinden planlamasını yaptığımız, ancak bazı sebeplerden ötürü siz değerli kullanıcılarımıza sunamadığımız SEO Öğreniyorum sertifikasını yayına almaya karar verdik.  SEO Nedir? sayfamızda yer alan birçok bölümü inceleyerek rahatlıkla SEO öğrenebilir ve SEO Testi ve Sertifika bölümünde yer alan soruları cevaplayarak SEO sertifikasına sahip olabilirsiniz.

SEO Sertifikası Avantajları

  • Bu sistem sayesinde kolaylıkla sertifika ve sınav bilgilerinize ulaşabilecek ardından SEO uzmanı olarak başvuruda bulunduğunuz firmalara iletebileceksiniz.
  • Türkiye’nin en uzman ve deneyimli SEO Hocası’nın özel olarak sunmuş olduğu SEO testi ile sizlerde SEO bilginizi belgelendirebileceksiniz.
  • Sınav sonucu sayesinde SEO bilginizi ölçebilir ve eksiklerinizi görerek giderebilirsiniz.

Konu hakkındaki öneri ve görüşlerinizi yorum olarak da bizlere iletebilirsiniz. Bizlerde SEO sertifikası ile alakalı gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Ek olarak;

SEO’yu uzmanından öğrenmeye devam etmek isteyenler için 35. Baskısını sunmakta olduğumuz Uzmanından SEO kitabımızı önermekteyiz. SEO hakkında her şeyi öğrenmenize yardımcı olan bu kitabın içeriğinde site içi ve site dışı SEO konularına ek olarak, Google’ı anlamak ve Google dostu olabilmek için yapabileceklerinize, ziyaretçilerinizi anlamanıza ve onlar için neler yapmanız gerektiğine, E-Ticaret sitenizde nelere dikkat etmeniz, nasıl bir yol izlemeniz konusuna kadar birçok konuda sizlere rehber olmaktadır.

SEO sektörüne büyük bir katkı sunmak adına oluşturduğumuz Sorularla SEO kitabımızı inceleyebilirsiniz. 68000 kişi tarafından temin edilen en çok okunan SEO kitabımızın içeriğinde yer alan tüm konulara değinerek soruları yanıtladık. Sizlerden gelen, merak edilen konularda ki soruların yanıtları ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olabilmek için kitabımızı temin edebilirsiniz.

SEO konusunda kendinizi daha fazla geliştirmek istiyorsanız Kaan Gülten’in sunmuş olduğu Uzmanından SEO ve  Sorularla SEO kitaplarımızı da inceleyebilir ve temin edebilirsiniz. Büyüleyici bir SEO deneyimi yaşatmak konusunda kararlıyız.