SEO Hocası'na Sor

Yeni E-ticaret Sitesine Içerik

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 3 sene önce 742 Görüntülenme

Yeni açacağımız E-ticaret sitemize içerik girişleri (ürün girişi vs.) Nasıl olmalıdır? Yani düzenli olarak günde 50 ürün girmek mi mantıklı yoksa bir anda yükleye bildiğimiz kadar ürün yüklemek mi? Bir de ilk açıldıktan sonra tüm ürünlere hızlı bir şekilde SEO çalışmaları vs yapılamayacağından Google robotlarını site tamamen hazır hale geldikten sonra çağırma şansımız ve indexlenmesini istediğimiz zaman yapma şansımız var mıdır? Sıfırdan bir E-ticaret sitesi için SEO açısından izlememiz gereken yol nedir tavsiyelerinizi bekliyorum. Uzun bir soru grubu oldu şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Yeni E-ticaret Sitesine Içerik için Yanıtlar

  • Mustafa DURNA
    Mustafa Durna 6 Nisan 2018, 09:07

    Öncelikle bu sorularınıza buradan yanıtlamak isterdim fakat yayında olan E-Ticaret Seo makalemizi okumanızı tavsiye ediyorum. Tüm ürünü aynı gün de yüklemek yerine site güncelliğini sağlamak adına parça parça yüklemenizi tavsiye ederim.

    Sitenizi Noindex komutu ile arama motorlarına kapatabilir ve daha sonra hazır olduğu zaman açabilirsiniz. Sizlere ek olarak E-Ticaret tavsiyeleri makalemizi öneriyorum okumanızda fayda olacaktır.

Cevapla

Yeni E-ticaret Sitesine Içerik Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla