Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  4225 Görüntülenme

Google+ tarayıcı firmasının sunduğu Google Sites Nedir? Diğer sosyal medya sitelerinden Google sites'in farkı nedir? SEO için artısı nedir? Uzmanından SEO Hocası'na teşekkürler.

 • 1
 • 1
 • Google Sites Nedir? için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   28 Mayıs 2021, 14:38

   1

   Merhaba,

   Google Sites , Google'ın ücretsiz ve kullanımı kolay web sitesi oluşturma aracıdır. Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar gibi diğer Google Workspace araçlarıyla entegre bir şekilde çalışır.

   Aynı zamanda bir web sitesi yapmak için web geliştirme veya kodlama konusunda herhangi bir kriterinizin olmasına gerek duyulmamaktadır.

   Genel olarak, Google Sites, diğer web sitesi oluşturma araçları kadar kapsamlı değildir. Ancak bir iş sunumu, küçük işletme veya yerel etkinlik için ücretsiz bir hizmet için web site açmak istiyorsanız, size yeterli gelecektir.

   admin
   Admin

   15 Aralık 2014, 08:42

   1

   Google sites kuruluş amacı insanlara kendi alan adlarıyla website açmasına fırsat sağlayan bir araç olarak kullanıma girmişti. Buradaki hedef sitelerin çeşitliliğini arttırmak, dosyaların, belgelerin, içeriklerin, site tasarımı yada yerleşimiyle ilgili sonuçları çok kolay bir şekilde insanların karşısına çıkaran bir website yapım aracıdır. Google sites'te tam olarak planlanan eğer alan adınız var yada ücretsiz subdomain ile kullanmak istiyorsunuz. Bu kurulum içeriği Google araçları tarafından yer yer içerik yada sütun sağlanıp, belli şablonlar seçip, şablonlar içerisinde gerekli düzenleme yapacağınız araçlara benzemektedir.

   Site kurulumunda size fayda sağlayacak bu içerikler Google tarafından "indekslenmemekte" ve izin verilmeden 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

  Cevapla

  Google Sites Nedir? Sorusunu Cevapla