Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  4022 Görüntülenme

Son günlerde Twitch Bits hakkında bir çok söylenti mevcut. Peki Twitch Bits nedir? Ne işe yarar? Nerelerde kullanılır? Yardımcı olursanız sevinirim.

 • 1
 • 1
 • Bits Nedir? Ne İşe Yarar? Nerelerde Kullanılır? için Yanıtlar

   Fatih Aytürk
   Fatih Aytürk

   2 Temmuz 2014, 19:54

   1

   çok teşekkür ederim. globaltaxi olarak çıktığımız bu yolda size ne kadar teşekkür etsek azdır. saygı ve selamlarımla.

   Admin
   Admin

   2 Temmuz 2014, 18:27

   1

   Bits Nedir?
   Twicth Bits, Twitch üzerinden online olarak satın alınan ürünlerdir. Kullanıcılar, takip ettikleri yayıncılara bits göndererek onlara maddi destek olurlar. Bir nevi sanal para olarak düşünebilirsiniz.

   Bits Ne İşe Yarar?
   Twitch üzerinde Sub-Mod olarak tabir edilen abonelere özel sohbet odaları bulunmaktadır. Bits ile bu abonelere özel sohbet odalarına katılabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz yayıncıya bits atarak, onlara istediğiniz kısa bir mesajı yayını esnasında herkesin görebileceği şekilde iletebilirsiniz.

   Bits Nerelerde Kullanılır?
   Bits olarak tabir edilen sanal ürünler, Twitch platformu üzerinde kullanılmaktadır. Kullanabilmek için ilk olarak bits satın almanız gerekmektedir. Tl cinsinden 100 Twitch Bit'i 11,20₺'dir. Bit satın aldıktan sonra takip ettiğiniz yayıncıya destekte bulunabilirsiniz.

   Sahte Twitch Bits Hakkında
   2021 Ekim ayı süresinde bazı kişilerin Twitch üzerinde yayın yapan birkaç yayıncıyla iletişime geçip onlara anlaşmalı bir şekilde bits atıldığı konuşuldu. Bits atan kişilerin çalıntı kredi kartı ve benzeri yöntemlerle bu işlemleri yaptığı söylenmektedir.

  Cevapla

  Bits Nedir? Ne İşe Yarar? Nerelerde Kullanılır? Sorusunu Cevapla