Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1360 Görüntülenme

İyi çalışmalar hocam, Benim sitem için SEO kuşkularım var, SEO'da eksik yaptığım şeyler mi var, yanlış yaptığım eksik olan şeyleri düzeltmek istiyorum, bunun için yardımcı program, araçlar vs. var mı? Nasıl SEO analizi ve SEO düzeyimi nasıl yükseltebilirim sitemin, eksiklerimi tamamlamak açısından?

 • 1
 • 1
 • Yardımcı SEO Programları için Yanıtlar

   Çağatay GÜL
   çağatay Gül

   3 Ağustos 2020, 22:21

   1

   Bahsetmiş olduğunuz konuda yardımcı olabilecek yüzlerce tool bulunmaktadır. Bu toollar ciddi manada siteniz için yardımcı olabilecek toollardır. Gerek keyword analizi, rakip sitemizin hangi sitelerden backlink aldığı, sitemizin veya rakip sitemizin çektiği trafik oranı vb. gibi verileri elde edebiliriz.

   Sizin için yeni ve güncel algoritmalara uyumlu olarak kullanılan Webtures App aracını size önerebilirim. Anahtar kelimelerinizi sisteme girerek yapmanız gereken düzenlemelere ve optimizasyon önerilerine ulaşabilirsiniz.

   Diğer SEO araçlarına buradan ulaşıp gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

   SEO Hocası
   Seo Hocası

   26 Mart 2020, 19:58

   1

   Bu konuda oldukça fazla fikir önerisi vb. İletiler almaktayız. Buna istinaden sorunuzu da yanıtlayacağım.

   Sitenizdeki SEO performansını ölçebilmeniz için kullanabileceğiniz birçok araç bulunmakta. Ahrefs, SEMRush gibi toollar ile sitenizdeki verilere ulaşabilirsiniz. Ayriyetten size önereceğimiz SEO Araçlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca sitenizi optimize etmek için en iyi 10 ücretsiz platformu sizin için derledik. Göz atmanızı öneririm. 🙂

   Mustafa DURNA
   Mustafa Durna

   3 Mayıs 2018, 08:55

   1

   Teşekkürler, şunu belirtmek isterim ki sitenizin analizi için bir çok tool var fakat bunların ücreti yüksek boyutta ama deneme sürümlerinden faydalanabileceğini düşünüyorum hangi sorunlarından ötürü araç kullanmanı bilmediğim için sizleri SEO Araçları ve SEO Tools sayfamıza yönlendirmem daha doğru olacaktır.

  Cevapla

  Yardımcı SEO Programları Sorusunu Cevapla