Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1772 Görüntülenme

Bir sitenin tüm baclinklerini görmek istiyorum araçlar ücretli olduğu için en fazla 10 tane görebiliyorum ben hepsini görmek istiyorum bununla ilgili önerebileceğiniz ücretsiz veya demo sürüm var mıdır

 • 1
 • 1
 • Siteme gelen tüm baclinkleri nasıl görebilirim? için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   3 Mayıs 2021, 10:02

   1

   Merhabalar,

   Alınan backlinkler ve backlinklerin detaylarıyla ilgili birçok bilgiye çeşitli tool (araç)lar üzerinden ulaşabilmekteyiz. Ancak bunların çoğu, sizin de bahsettiğiniz gibi ücretli araçlar.

   Google, bu konuda bize çok güzel bir seçenek sunmakta ve Search Console'u ücretsiz olarak web sitenizle eşleştirmenizi sağlamaktadır.
   Google Search Console üzerinden sitemizle ilgili birçok veriye ulaşabilmekte ve site içinde hataları da görebilmekteyiz.

   Search Console'a web sitenizi ekleyip, buradan sitenizle ilgili hem çeşitli analizlere ve hatalara ulaşabilir hem de aldığınız backlinkleri kolayca görebilirsiniz.

   admin
   Admin

   18 Aralık 2014, 15:31

   1

   Merhabalar Serkan Bey,

   Bunun için en güzel ve ücretsiz araç Search Console aracıdır. Google tarafından hazırlanmış bu araçta sitenize gelen tüm bağlantıları görebilirsiniz. Araca bu adresten http://www.google.com/webmasters/tools/ ulaşabilirsiniz. Bu araç ulaşmak için belirttiğim adrese sitenize ekleyip Sol tarafta bulunan arama trafiği altındaki sitenize bağlantılar kısmından sitenize gelen bağlantıları görebilirsiniz. Ayrıca bu araç ile hangi sayfanıza en çok bağlantı verilen içeriği görebilirsiniz. Eğer daha detaylı bir backlink analizi yapmak istiyorsanız Ahrefs.com aracını kullanabilirsiniz. Ancak ücretli bir araç olduğu için sadece belirli bir bölümünü görebiliyorsunuz.

  Cevapla

  Siteme gelen tüm baclinkleri nasıl görebilirim? Sorusunu Cevapla