SEO Hocası'na Sor

Sitemizin Site içi SEO Sağlığını Yükseltmek İçin Ne Yapabiliriz?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Güncel İçerik 6 sene önce 711 Görüntülenme

Ağrı’da bir gazetenin haber sitesiyiz son zamanlarda grafiksel olrak ve haber sistemini değiştirerek bu ilde haber sitesi olarak zirvede olduğumuzu söyleyebilirim fakat SEO hakkında bilgimizin yetersizliğinden dolayı SEO ayarlarını profesyonel bi şekile yaptırmak istiyoruz en azından ağrı haber , ağrı haberleri, ağrı haberi , ağrı , kelimeleri Google dan girildiğinde ilk sıralamada olmazsa bile şimdilik en azından 2 . sırada görülmek istiyoruz bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz maliyeti nedir buna benzer bir kaç sitemiz olduğundan dolayı hemen hemen hepsi için düşünebiliriz.

Sitemizin Site içi SEO Sağlığını Yükseltmek İçin Ne Yapabiliriz? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 5 Kasım 2014, 22:09

  Merhabalar,

  Sitenizin site içi SEO sağlığını http://www.SEOhocasi.com/SEO-analiz/ adresinden test edebilir, sağlık durumunu siteniz içerisinde görebilirsiniz. Sitenizin sağlığı konusunda da yapılacak SEO çalışmaları sitenize hem Google açısından hemde ziyaretçileriniz açısından büyük fayda sağlayacaktır. Yapılacak Site içi SEO çalışmasında sitenizi bir çok kriter hedefini gözden geçirerek çok daha sağlıklı bir duruma getirmek amaçlanmaktadır.

  Site içi SEO düzenlemesi hakkında daha detaylı bilgilere http://www.SEOhocasi.com/site-ici-SEO-duzenlemeleri/ adresinden ulaşabilirsiniz…

  Site içi SEO düzenlemelerine ek olarak içerik optimizasyon stratejileri ile alakalı blog içeriğimizi de https://www.seohocasi.com/icerik-optimizasyon-stratejileri/ incelemenizi öneririm.

Cevapla

Sitemizin Site içi SEO Sağlığını Yükseltmek İçin Ne Yapabiliriz? Sorusunu Cevapla

Sitemizin Site içi SEO Sağlığını Yükseltmek İçin Ne Yapabiliriz? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla