Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1914 Görüntülenme

Her gün en 5 özgün içerik girmem durumunda kaç ay sonra blog yazarak iyi bir gelir elde edebilirim. teknoloji ve programlama alanından blog yazacağım her gün en az 5 içerik girme hedefim var. İlk 1 ay tüm dünyadan kendimi soyutlayarak sürekli içerik üreteceğim. Sizce başarılı olabilir miyim?

 • 1
 • 1
 • Blog Yazısı Hakkında Sorum için Yanıtlar

   samet1940
   Samet1940

   21 Mayıs 2018, 05:25

   1

   Hocam benim 1 yıllık bir blog geçmişim var içeriğe önem veriyorum 2 arkadaş birlikte çalışıyoruz ve yavaş yavaş kazanmaya başladık aynı zamanda reklam satışınada başladık

   Bereket Parlak
   Bereket Parlak

   19 Mayıs 2018, 03:52

   1

   Merhabalar Misafir Kullanıcı,
   Öncelikle şuna değinmek isterim ki özgün içerik diye bahsettiğiniz içerikler sizce ne kadar özgün?
   Gerekli araştırma yapıldıktan sonra günlük 5 içerik girmekten daha ziyade başlangıç aşaması olarak hedefinizi haftalık olarak hesaplarsanız etkili ve kalıcı bir çalışma elde etmiş olursunuz.

   Diğer bilmeniz gereken önemli bir nokta da teknoloji ve programlama gibi geniş kapsamlı içerik sunumunda yeterince bilgiye sahip olup olmamanızdır.

   Şayet bu bahsettiklerimi tahlil ediyorsanız ve kendinizi başarışı görüyorsanız kaliteli, özgün ve yapısı düzgün içerikler paylaşarak 7-8 ay gibi bir süreçte AdSense adım atarak 1,5-2 yıllık bir süreç içinde düzenli bir gelir elde edebilirsiniz.

   Mustafa DURNA
   Mustafa Durna

   18 Mayıs 2018, 08:48

   1

   Adsense hakkında net bir şey diyemiyoruz buna Google karar veriyor. İsterseniz başarılı olabilirsiniz.

  Cevapla

  Blog Yazısı Hakkında Sorum Sorusunu Cevapla