SEO Hocası'na Sor

Sitem İçin Domain Alacağım Fakat Ne Yapacağımı Bilmiyorum!

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Domain Kriterleri 6 sene önce 728 Görüntülenme

Merhaba,

Ben platform bir site kurmayı düşünüyorum da kısa ve anahtar kelime geçen alan isimleri genelde hep dolu hocam. 2 tane Arapça harf birleşiminden isim kullansam sıkıntı olur mu kullanıcılardan dolayı? Mesala arapçada fe ile kaf harfi bu 2 harfi birleşiminden fekaf ismi çıkıyor ama Google’de baktımda örneğin fekaf nedir veya fekaf ne anlama gelir hiç bir şey çıkmıyor fekaf ismi arama motorunda böyle isim yok.

Hocam sizinde görüşünüzü alayım kullanmam uygunmu? Şimdiden çok teşekkür ederim

Sitem İçin Domain Alacağım Fakat Ne Yapacağımı Bilmiyorum! için Yanıtlar

  • admin
    Admin 2 Eylül 2014, 18:40

    Merhabalar,

    Eğer projeniz anahtar kelimelerinizi destekliyorsa ve siz projenizi bu domain üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız alan adının sadece markadan ibaret olacağını (bu durumda) unutmamalısınız. Sitenize daha sağlıklı adımlar attırabilmek için öncelikle doğru bir proje başlangıcı yapmalısınız.

    İsteğiniz üzere kurulacak olan domainde de doğru bir stratejiyi oluşturup içeriklerinizi üretmeye başlayabilirsiniz. Arama sonuçlarında hiç bir şeyin çıkmaması da sorun değildir. SEO Hocası kurulmadan önce hiç kimse “SEO hocası” araması yapmıyordu. SEO:http://www.SEOhocasi.com/ çalışmaları ve bilgileri üzerine kurulan bu sitede de kurulumdan sonra aranmalar artmıştır.

Cevapla

Sitem İçin Domain Alacağım Fakat Ne Yapacağımı Bilmiyorum! Sorusunu Cevapla

Sitem İçin Domain Alacağım Fakat Ne Yapacağımı Bilmiyorum! ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla