SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

SEO Önem Sıralaması Nasıl Olmalıdır?

0
Melih Çatakçin
Melih Çatakçin
Diğer 3 sene önce 58 Görüntülenme

Merhabalar şimdi aklıma bazı şeyler takıldı ve bunları size iletmek istiyorum.

Bir siteye yaptığımız SEO ‘nun yararını nasıl öğreniriz? Daha doğrusu diyelim ki profil backlink, sosyal imleme, sosyal medya, paravan blog, yorum backlink vs vs. Hangisinin daha fazla öneme sahip olduğunu nasıl öğrenir ve takip ederiz?

Benim düşüncem;
Sosyal Medya > Paravan Blog > Sosyal İmleme > Profil Backlink > Yorum Backlink ana hatları ile böyle olduğunu düşünüyorum. Yani ben bir siteye sosyal medya çalışması yaptığımda etkisini nereden izleyebilirim. Hergün kelimede sorgu yapabilirim evet fakat bu şekilde de hangi işlemin etki ettiğini anlayamam diye düşünüyorum.

Umarım anlatabilmişimdir 🙂

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

SEO Önem Sıralaması Nasıl Olmalıdır? için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
 • admin
  0
  Admin 8 Ekim 2014, 19:54

  Merhabalar,

  SEO’ya göre backlink çalışmalarının tamamının etkisi vardır fakat bunu sıralamak açıkçası doğru değildir. Sitenizin neye ihtiyacı olduğunu bilirseniz o şekilde sıralayabilirsiniz.

  Sosyal medya, tanıtım yazıları, paravan bloglar, özgün yorumlar ve sitenizin içerisinde olan özgün içeriklerle dış çalışmaları gerçekleştirebilirseniz sitenize çok daha faydası olacaktır. Mantık olarak burada yapacağınız işlemler sitenize etkili olarak ve düzgün bir yapı içerisinde yapıldığında daha mantıklı ve doğru olacaktır.

SEO Önem Sıralaması Nasıl Olmalıdır? Sorusunu Cevapla

SEO Hocası Instagram
SEO Hocası Instagram @seohocasi
SEO Hocası Türkiye'nin en büyük SEO Komünitesi 👍🏼
X