Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1503 Görüntülenme

Merhabalar şimdi aklıma bazı şeyler takıldı ve bunları size iletmek istiyorum.

Bir siteye yaptığımız SEO 'nun yararını nasıl öğreniriz? Daha doğrusu diyelim ki profil backlink, sosyal imleme, sosyal medya, paravan blog, yorum backlink vs vs. Hangisinin daha fazla öneme sahip olduğunu nasıl öğrenir ve takip ederiz?

Benim düşüncem;
Sosyal Medya > Paravan Blog > Sosyal İmleme > Profil Backlink > Yorum Backlink ana hatları ile böyle olduğunu düşünüyorum. Yani ben bir siteye sosyal medya çalışması yaptığımda etkisini nereden izleyebilirim. Hergün kelimede sorgu yapabilirim evet fakat bu şekilde de hangi işlemin etki ettiğini anlayamam diye düşünüyorum.

Umarım anlatabilmişimdir 🙂

 • 1
 • 1
 • SEO Önem Sıralaması Nasıl Olmalıdır? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   8 Ekim 2014, 19:54

   1

   SEO'ya göre backlink çalışmalarının tamamının etkisi vardır fakat bunu sıralamak açıkçası doğru değildir. Sitenizin neye ihtiyacı olduğunu bilirseniz o şekilde sıralayabilirsiniz.

   Sosyal medya, tanıtım yazıları, paravan bloglar, özgün yorumlar ve sitenizin içerisinde olan özgün içeriklerle dış çalışmaları gerçekleştirebilirseniz sitenize çok daha faydası olacaktır. Mantık olarak burada yapacağınız işlemler sitenize etkili olarak ve düzgün bir yapı içerisinde yapıldığında daha mantıklı ve doğru olacaktır.

   Ayrıca https://www.seohocasi.com/soru-cevap/seo-icin-islem-siralamasi-nasil-olmalidir/ inceleyebilirsiniz.

  Cevapla

  SEO Önem Sıralaması Nasıl Olmalıdır? Sorusunu Cevapla