Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1786 Görüntülenme

SEO ile ilgilenmeye yeni başladım. Kitaplarınızın ikisinide aldım ve bu siteyi de sürekli takip ediyorum Kendimi geliştirmek için sk sık araştırma yapıyorum fakat heryere güvenilmiyor. Sorum şu, Xrumer adında bir program var. Güvenilir bir program mıdır? Yani bunu kullanıp ceza alma riskim var diye düşünüyorum. Ama elbette bunun düzgün bir kullanım şekli vardır. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • 1
 • 1
 • SEO için kullanılan programlar için Yanıtlar

   admin
   Admin

   5 Ağustos 2020, 19:31

   1

   SEO işlemlerinin bir program yardımıyla yapılması yerine elle ve manuel olacak şekilde, SPAM'a kaçmadan, kontrollü bir şekilde yapılması çok daha doğru olacaktır. Yapılacak işlemlerin doğallığı SEO için çok daha mantıklı ve avantajlı olmaktadır.

   Bu düzenlemeri manuel yapacağınız fakat hangi düzenlemeleri yapmanız gerektiğini söyleyen bir araç olan Webtures App'i size önerebilirim. Anahtar kelimelerinizi sisteme girdiğinizde size yapmanız gereken optimizasyon önerilini sunacaktır. Optimizasyon çalışmasını sizde manuel olarak web sitenize uygulayabilirsiniz.

   Siteniz için yapılacak SEO çalışmaları ve tasarımlar en iyi şekilde düzenlenerek bilginiz dahilinde tek tek paravan bloglardan sosyal medya çalışmalarına kadar doğru ve düzenli bir şekilde yapılırsa daha fazla etkisini göreceksiniz.

  Cevapla

  SEO için kullanılan programlar Sorusunu Cevapla