Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1581 Görüntülenme

Uzun zamandır web sektöründeyim ve SEO Hocası'nın basit WordPress temasına sahip olduğu günlerden beri ağır takipçinizim. Ama bir konuda çok büyük bir sorunum var. Bir sitem var temasını kendim yaptım bir uygulama indirme sitesi 200+ konu var ve hepsi özgün bir şekilde yazıldı. Son günlerde her konu için kendim özgün videolar' çekip youtube'da yayınlıyor ve bunu konunun altına ekliyor aynı zamanda paylaşımları Google+, Twitter ve Facebook ağlarında paylaşıyorum.

Link vs almadım çünkü sağlıklı bir link almak günümüzde çok zor. Temiz siteler yok genellikle. Sorun şu ki bu sitenin hiti 70'den yukarı çıkmıyor. Yeni açılan bir blogspot uygulama indirme sitesi bile bu hitlerde seyrediyor. Sorun nerede acaba? Bu sitenin hiti neden yükselmiyor? İhtiyacı olan şey nedir? Ücretsiz analizinizi benim içinde yapar mısınız?

 • 1
 • 1
 • Neden Başarılı Bir SEO Olmuyor için Yanıtlar

   admin
   Admin

   5 Aralık 2014, 13:21

   1

   Merhaba Murat Bey,

   Öncelikle, marka olma ve bilinirliği arttırma sürecinde çok fazla reklam gösterimleri yaparak kullanıcıları bunaltmamanızı öneririz. Bu sayede siteye bağlılık ve marka bilinirliği artacaktır. Aynı zamanda site içi SEO konularında genel kriterlere uymanız gerekir. En basit bir örnekle, yazı sayfalarınızda yazı başlığınız h1 değil ve h1 mutlaka olmalıdır. Ekip arkadaşlarımız bugün sitenize site içi SEO analizi yaparak tarafınıza gönderecekler. Bu raporlamanın dışında birçok husus açısından da sitenizi incelemek için online SEO analiz araçlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Tabi ki şu da unutulmamalıdır, backlinkler yani referans bağlantılar SEO açısından en önemli ve etkili unsurlardır. Bu sebeple yüksek hitlere ulaşmak için stratejiniz içerisinde sosyal medya ile birlikte tavsiye bağlantılar da almak olmalıdır.

   https://www.seohocasi.com/soru-cevap/rutin-seo-calismasi-ile-1-yil-icinde-elde-edecegim-basari-nedir/ inceleyebilirsiniz.

  Cevapla

  Neden Başarılı Bir SEO Olmuyor Sorusunu Cevapla