Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1616 Görüntülenme

Trustrank olayı başladığından beri pagerank'ın önemini yitirdiğini biliyoruz fakat Trustrank'ın yükselmesi ya da herhangi bir şekilde ölçümü mümkün değil, bu yüzden genel bir kanı mozRank ın Trustrank a en yakın ölçüm olduğunu söylemekte. Ne İngilizce, ne Türkçe "mozrank'ın yükselmesi" konusunda makale bulamadım. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz

 • 1
 • 1
 • Mozrank Nedir? TrustRank ile Akalası Var Mı? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   3 Mayıs 2014, 20:31

   1

   MozRank ile ilgili olarak açıkçası bildiğiniz şeyler ne yazık ki yanlış. Belli kriterlere göre sıralama yada site sağlık durumuna göre puanlama yapan bir sistem için TrustRank açıkçası bağdaştırılamaz.

   TrustRank bir sitenin sağlık durumunun ne durumda olduğu, içeriğinin ne kadar kaliteli olduğu, ne zamandan bu yana hizmet verdiği gibi onlarca değer ve kıstasa bağlı durumların karşılığında çıkan cevaplara verilen net yada hissedilir sonuçtur.

   Eğer TrustRank ile ilgili bilgi edinmek ve TrustRank değerinizi ölçmek istiyorsanız https://www.seohocasi.com/gercek-trustrank-olcumu/ adresindeki makaleyi okuyabilirsiniz. Ayrıca detaylıca ele aldığımız TrustRank nedir ve çalışma yapısı https://www.seohocasi.com/trustrank-nedir-ve-nasil-calismaktadir/ konulu içeriğimizi okuyabilirsiniz.

  Cevapla

  Mozrank Nedir? TrustRank ile Akalası Var Mı? Sorusunu Cevapla