SEO Hocası'na Sor

ingilizce site+web tasarım+ingilizce SEO

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 6 sene önce 775 Görüntülenme

İyi günler, profesyonel bir ekipten ingilizce site açımı+web tasarım+ingilizce SEO hizmeti alacağım. Acaba başarıyı yakalayabilir miyim ve güvenilir midir?

ingilizce site+web tasarım+ingilizce SEO için Yanıtlar

  • admin
    Admin 29 Ocak 2015, 12:11

    Merhabalar Kamil Bey;

    İngilizce sitelere yapılan SEO çalışmalarında normalden daha uzun süreler gerektiren durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü normal siteler ile ingilizce sitelere yapılan çalışmalar birebir aynı olmayacaktır. İngilizce metinler, ingilizce siteler, ingilizce paravan siteler, forum siteler vs çalışmaların türüne göre kaynakların ingilizce olması gerekir. Bu durumda da çalışmayı yapan kişi normal bir siteye yaptığı çalışmaların en az iki katı kadar çalışmaları ingilizce site için harcamalıdır. Bu yapıda da site içinin tamamen SEO ya uyumlu olması gerekmektedir. Burada kritik nokta site içi düzenlemeler ile kurulacak stratejinin önemidir. Bu iki seçenek ne kadar kusursuz olursa site dışı çalışmalarda da o derece etki gösterebilir.

    Firma ismi olmadığından dolayı güvenilir olup olmadığı hakkında bilgi veremeyeceğim. Firma ismi yer alsa da yine buradan güvenilir veya değil demek doğru olmayacaktır 🙂

Cevapla

ingilizce site+web tasarım+ingilizce SEO Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla