Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1309 Görüntülenme

profesyonel bir ekipten İngilizce site açımı+web tasarım+İngilizce SEO hizmeti alacağım. Acaba başarıyı yakalayabilir miyim ve güvenilir midir?

 • 1
 • 1
 • İngilizce site+web tasarım+İngilizce SEO için Yanıtlar

   admin
   Admin

   29 Ocak 2015, 12:11

   1

   Merhabalar Kamil Bey;

   İngilizce sitelere yapılan SEO çalışmalarında normalden daha uzun süreler gerektiren durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü normal siteler ile İngilizce sitelere yapılan çalışmalar birebir aynı olmayacaktır. İngilizce metinler, İngilizce siteler, İngilizce paravan siteler, forum siteler vs çalışmaların türüne göre kaynakların İngilizce olması gerekir. Bu durumda da çalışmayı yapan kişi normal bir siteye yaptığı çalışmaların en az iki katı kadar çalışmaları İngilizce site için harcamalıdır. Bu yapıda da site içinin tamamen SEO ya uyumlu olması gerekmektedir. Burada kritik nokta site içi düzenlemeler ile kurulacak stratejinin önemidir. Bu iki seçenek ne kadar kusursuz olursa site dışı çalışmalarda da o derece etki gösterebilir.

   Firma ismi olmadığından dolayı güvenilir olup olmadığı hakkında bilgi veremeyeceğim. Firma ismi yer alsa da yine buradan güvenilir veya değil demek doğru olmayacaktır 🙂

  Cevapla

  İngilizce site+web tasarım+İngilizce SEO Sorusunu Cevapla