Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1367 Görüntülenme

Benim bir sitem var ama bir türlü Google'dan filan hit gelmiyor. Sitemin içeriği hack cheats crack tarzı önceden video sitelerinden hit alıyordum ama şuanda hiçbir şekilde ne izlenme alıyor ne de tıklanma kaliteli sitelere backlink veriyorum ama nafile bir türlü hit gelmiyor.

Google tamamen benim web master tarafından banladımı acaba? Çünkü bir sitem spam yedi ama Bing ve Yahoo yandex taraflarından hit geldiginden dolayı bende ellemiyorum, aynen site duruyor. Web Master da aynı çatı altında olduğundan kaynaklı olabilir mi?

Benim kafama takılan şey site acınca bile değişik webmasterlar mı kullanmamız gerek siteler için toplu şekilde barındırmamız tehlikeli mi?

Link çarkı olayında C class IP blogu ile aynı webmaster da tanımlarsam backlink olayında sorun yaşar mıyım?

Biraz karışık oldu ama kusura bakmayın.

 • 1
 • 1
 • Hit gelmesi için ne yapılmalı? için Yanıtlar

   Atalay Sidar
   Atalay Sidar

   5 Ekim 2015, 15:30

   1

   Web sitenize Google tarafından trafik gelmiyorsa herhangi bir Google filtresine takılmış olabilirsiniz. Web sitenizi Google üzerinde site:ornekdomain.com olarak sorgulayınız. Eğer hiçbir sonuç çıkmıyorsa Google tarafından tamamen banlanmış olabilirsiniz. Bu bir deindex cezasıdır. Eğer sitenize ait indeksleriniz mevcutsa fakat Google tarafından sıralamalarda yoksanız farklı bir ceza almış olabilirsiniz. Search console üzerinden manuel işlemler bölümünde herhangi bir ceza olup olmadığını kontrol edin. Cezalar ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki link üzerinden e-kitabımızı indirebilirsiniz.

   https://www.seohocasi.com/seo-kitaplari/

   Backlink almak için vermiş olduğunuz tanıtım yazıları yeterince okunabilir değilse veya bu siteler yeterince kaliteli değillerse bu siteler üzerinden sitenize trafik gelmemesi oldukça normal bir durumdur. Web sitenize gelen hitleri arttırmak için öncelikle varsa cezai işleminizi sonlandırmalı daha sonra içeriklerinizi ve içerik başlıklarınızı tamamen Google uyumlu olarak revize etmelisiniz.

  Cevapla

  Hit gelmesi için ne yapılmalı? Sorusunu Cevapla