Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 sene önce  |  1576 Görüntülenme

.

Sitem anahtar kelimemde önce 6. sayfaya geriledi 3 hafta sonra 6. sayfadanda kayboldu sıralamalar hiç yok şimdi. Siteme wp kurdum bir kaç içerik girdim düzenlemedim yeniden değerlendirme yolladım ama bir sonuç alamadım henüz. Bu filtreden çıkmam için ne önerirsiniz?

 • 1
 • 1
 • Kelimenin Filtreye Girmesi ve Çözümü için Yanıtlar

   the_joker
   The_joker

   29 Ekim 2010, 21:30

   1

   Yapmanız gerekenler aslında pek bir şey yok beklemekten başka. Yinede size önerilerde bulunmak isterim. Sitenizin güncelliğini yitirmeyin özgün içerik gimeye devam edin. Site temanızda değişikliğe gidin. Mümkünse sunucu IP adresinizi filan değiştirin. Ve sabır gösterin düzelecektir.( ben 1 haftada cıktım filitreden bu yollarla )

   DeltaTR
   Deltatr

   14 Ağustos 2010, 14:02

   1

   Filtreden çıkmak için yazılmış bir sürü makale var ben sizin için bunların işe yarayan bölümlerini kırptım.
   ' Peki sitemiz sandbox (filtereye girse) ne yapacaz, siteyi kapatip gidecezmi ”hayir”. önce sitemizdeki konulari ufak ufak kontrol edicez. köprü bağlantilari, spam etiketleri, icerikle alakasi olmayan title’leri v.s kaldircaz. sonra bir yeniden değerlendirme isticez. Bu değerlendirme aşamasinda tabiki boş kalmicaz. sitemizin ana görüntüsü hoş deyilse onlara ceki düzen verip sitemizi göze hoş gelir hale getircez. Daha sonra bir dizin başvurusu yaparak %100 özgün olarak aşiriya kacmadan günde 2,3 konu ekleyip kendimizi beklemeye alacaz.

   Bunlara rahmen herangi bir kipirti olmuyorsa. Sitemizde değerliyse, paraya kiyip profesyonel bi sandbox danişmani tutacaz.

   bir diğer makaleye göre ise
   1. İlk önce sitenizin yedeğini alın.
   2. Sonra ftpye girin ve tüm dosyalarınızı silin.
   3. Siteniz böyle 2-3 gün kalsın.
   4. Sonra ftpye dosyalarınızı atın.
   5. En sonunda yedeğinizi yükleyin...
   Umarım işinize yararlar.

   admin
   Admin

   15 Temmuz 2010, 21:51

   1

   Filtreden çıkmak için yapılması gerekeni yapmışsınız. Sıfırdan başlamak en doğru yol. yeniden değerlendirme de göndermişsiniz, bundan sonra yapmanız gereken sadece beklemek. Bir de otoriter sitelerden, trustranki yüksek sitelerden link alırsanız filtreden çıkmanız kolaylaşır.

  Cevapla

  Kelimenin Filtreye Girmesi ve Çözümü Sorusunu Cevapla