SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Manuel İşlem ve Sonrasında Ne Yapmalıyım?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 1120 Görüntülenme

Sitem 8 ay önce manuel işleme girdi doğal olmayan bağlantılardan ötürü. Bu manuel işlemi 4 gün içerisinde kaldırdım URL’leri bloklayarak. Aradan 8 ay geçti aramalarda yoktum fakat 20 gündür sitem gece 2 de gelip sabah 9’da gidiyor. Mesela geçen 4 gün önce geceleri de gelmedi desc’e kelime ekledim, 2 gün önce tekrar gece çıktı sabah 9’da gitti. Dün de aynısı oldu. Bunun sebebi nedir ve bundan nasıl kurtulabilirim? Sitemi nasıl düzeltebilirim?

Manuel İşlem ve Sonrasında Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 25 Mayıs 2014, 18:25

    Siteniz için yeniden değerlendirme isteği gönderebilirsiniz. Bunun için sitenizdeki site içi SEO unsurlarını detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Site içerisinde ve site dışında kontrol etmeniz gereken tüm bağlantıları ve eksiklikleri tespit edin, tespitin ardından URL’leri blocklayın ve site içi hataları düzeltin. Kopya içerik varsa sitenizde temizleyin ve özgün içeriklerin girişini yapın.

    Ardından Google’a yeniden değerlendirme isteği göndererek (Manuel SPAM işlemi için) sitenizi tekrar kontrol etmesini sağlayın, sitenizdeki dalgalanma normale dönecektir…

Cevapla

Manuel İşlem ve Sonrasında Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla

Manuel İşlem ve Sonrasında Ne Yapmalıyım? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla