Büyüleyici bir SEO Deneyimine Hazır Mısınız?

SEO’nun Kalıplaşmış Teknik Çalışmaların Aksine, Dijital Dünyada Marka Olma Süreci Olduğunu, Kitaplarda Verilen Etkileyici Örneklerle Öğrenebileceksiniz!

2 KİTAP SADECE 29 TL
(Kargo Ücretsiz)

HEMEN SATIN AL

SEO Kitaplar

SEO PÜF NOKTALARI

Sorularla SEO Kitabı Ile Neler Ögreneceksiniz ?

 • Google'ı Anlamak

  Google 2 farklı açıdan anlayarak, hem arama ve bilgi bulma tekniğinizi geliştirebileceksiniz, hem de web sitelerinizi Google dostu bir site haline getirebileceksiniz.

 • Site İçi SEO

  Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız

 • Site Dışı SEO

  Sitelerin kendi sektöründe popüler ve otoriter olmasının kuralları, üst sıralara yükselme sürecinde yapılan tüm hatalar ve sorunlara en uygulanabilir ve açıklayıcı çözümler.

 • SEO Hakkında Her şey

  Arama motoru ve SEO dünyasına ilişkin her konu en ince detayına kadar ele alınarak, titizlikle hazırlanan bu kitapla sizlere sunuluyor.

 • E-Ticaret'te Başarı

  İncelediğimiz binlerce E-Ticaret sitesi ve uyguladığımız yüzlerce E-Ticaret SEO deneyimlerine detaylı bir şekilde bu kitapta yer verdik.

 • Ziyaretçi Davranışlarını Anlamak

  Ziyaretçiler web sitelerinde ne bulmak ister? Ziyaretçiler için güven kriterleri nelerdir? gibi sorulara cevapların yanı sıra tüm SEO ve Ziyaretçi ilişkisini içermektedir.

SORULARLA SEO VİDEO

Sorularla SEO hakkındaki Tanıtım Videoları ve Röportajlar

Sadece 29 TL Hemen Satın Al

Sorularla SEO ve Uzmanından SEO Kitabı Birlikte Yalnızca 29 TL

KAAN GÜLTEN KİMDİR?

Kitapların Yazarı Olan Kaan Gülten Hakkında Detaylı Bilgiler

SEO sektörü ile ilgili çalışmalara 2007 yılında başlayan yazar, sektöre 2009 yılında Seohocasi.com sitesiyle aktif olarak giriş yapmıştır. Sitesinde, yürüttüğü çalışmalar kapsamında elde ettiği deneyimleri paylaşarak kısa sürede sektörün lider sitesi haline gelmesini sağlamıştır.

İlk kitabı "Uzmanından SEO" sektörün ve yayınevinin en çok satan kitabı ünvanını almış, SEO hakkındaki makaleleri ve kitabıyla sektördeki büyük bilgi açığını doldurmayı başarmıştır.

Sektöre katkı anlamında birçok projesi bulunan yazarın beklentisinin Türkiye Cumhuriyeti'ne ait yerli ve devlet destekli bir arama motorunun Türk halkına hizmet etmesi olduğunu belirtiyor.

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE