SEO Püf Noktaları

SEO Kitapları Ile Neler Ögreneceksiniz ?

Google'ı Anlamak

Google 2 farklı açıdan anlayarak, hem arama ve bilgi bulma tekniğinizi geliştirebileceksiniz, hem de web sitelerinizi Google dostu bir site haline getirebileceksiniz.

Site İçi SEO

Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız

Site Dışı SEO

Sitelerin kendi sektöründe popüler ve otoriter olmasının kuralları, üst sıralara yükselme sürecinde yapılan tüm hatalar ve sorunlara en uygulanabilir ve açıklayıcı çözümler.

SEO Hakkında Her Şey

Arama motoru ve SEO dünyasına ilişkin her konu en ince detayına kadar ele alınarak, titizlikle hazırlanan bu kitapla sizlere sunuluyor.

E-Ticaret'te Başarı

Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız

Ziyaretçi Davranışlarını Anlamak

Ziyaretçiler web sitelerinde ne bulmak ister? Ziyaretçiler için güven kriterleri nelerdir? gibi sorulara cevapların yanı sıra tüm SEO ve Ziyaretçi ilişkisini içermektedir.

Sorularla SEO Video

Sorularla SEO hakkındaki Tanıtım Videoları ve Röportajlar

sorularla seo
Videoyu oynat
kitap röportajları
Toplam Sayfa
0
Okuyucu Kitlesi
0
Facebook Fan
0
Abone
0
uzmanından seo ve sorularla seo kitapları

Hemen Satın Al!

SEO Uzmanından öğrenilir. Türkiye’de arama motorlarına SEO yazınca ilk sırada çıkan seohocasi. com’un geliştiricisi ve kurucusu Kaan Gülten’in kendine özgü sade ve anlaşılır üslubu ile kaleme aldığı bu kitapla beraber hiç bilinmeyen SEO teknikleri gün yüzüne çıkıyor.

Uzmanından SEO Video

Uzmanından SEO hakkındaki Tanıtım Videoları ve Röportajlar

uzmanindan_seo
Videoyu oynat
Kaan Gülten Kimdir

Ölçümlenemeyecek
her yatırım vizyon işidir

Bir reklam kampanyasının tıklanma oranı, görüntülenme oranı, satışa dönüşme oranı ve dönüşüm başı maliyeti ölçebilirsiniz. Ancak pazarlamanızdaki görselin, kullanılan dilin, renklerin ve iletişim şeklinin karşı tarafa verdiği güven duygusu, keyif hissi, yarattığı cazibeyi ve bıraktığı hayranlığı ölçemezsiniz. Ölçümlenebilecek her yatırımı bırakın diğerleri yapsın, sizler de bir yandan yapabilirsiniz. Ama asıl büyümeyi ölçümlenemeyecek olana, yani duygu ve hislere yatırım yaparak yakalarsınız. Bu yüzden, “ölçümlenemeyecek her yatırım vizyon işidir”

Kaan Gülten

Webtures CEO