SEO Fiyat Hesaplama

Büyüleyici Bir SEO
Deneyimine Hazır Mısınız?

SEO’nun Kalıplaşmış Teknik Çalışmaların Aksine, Dijital Dünyada Marka Olma Süreci Olduğunu, Kitaplarda Verilen Etkileyici Örneklerle Öğrenebileceksiniz!

Hemen Satın Al
SEO Kitapları

SEO Püf Noktaları

Sorularla SEO Kitabı Ile Neler Ögreneceksiniz ?

Google'ı Anlamak

Google'ı Anlamak

Google 2 farklı açıdan anlayarak, hem arama ve bilgi bulma tekniğinizi geliştirebileceksiniz, hem de web sitelerinizi Google dostu bir site haline getirebileceksiniz.

Google'ı Anlamak

Site İçi SEO

Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız

Google'ı Anlamak

Site Dışı SEO

Sitelerin kendi sektöründe popüler ve otoriter olmasının kuralları, üst sıralara yükselme sürecinde yapılan tüm hatalar ve sorunlara en uygulanabilir ve açıklayıcı çözümler.

Google'ı Anlamak

SEO Hakkında Her Şey

Arama motoru ve SEO dünyasına ilişkin her konu en ince detayına kadar ele alınarak, titizlikle hazırlanan bu kitapla sizlere sunuluyor.

Google'ı Anlamak

E-Ticaret'te Başarı

Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız

Google'ı Anlamak

Ziyaretçi Davranışlarını Anlamak

Ziyaretçiler web sitelerinde ne bulmak ister? Ziyaretçiler için güven kriterleri nelerdir? gibi sorulara cevapların yanı sıra tüm SEO ve Ziyaretçi ilişkisini içermektedir.

Sorularla SEO Video

Sorularla SEO hakkındaki Tanıtım Videoları ve Röportajlar

398 Toplam Sayfa
64.000 Okuyucu Kitlesi
29.735 Facebook Fan
1.500 Abone
SEO Kitapları

Sadece 39TL
Hemen Satın Al!

SEO Uzmanından öğrenilir. Türkiye’de arama motorlarına SEO yazınca ilk sırada çıkan seohocasi. com’un geliştiricisi ve kurucusu Kaan Gülten’in kendine özgü sade ve anlaşılır üslubu ile kaleme aldığı bu kitapla beraber hiç bilinmeyen SEO teknikleri gün yüzüne çıkıyor.

Hemen Satın Al

Uzmanından SEO Video

Uzmanından SEO hakkındaki Tanıtım Videoları ve Röportajlar

Kaan Gülten

Kaan Gülten Kimdir?

Kitapların Yazarı Olan Kaan Gülten Hakkında Detaylı Bilgiler

SEO sektörü ile ilgili çalışmalara 2007 yılında başlayan yazar, sektöre 2009 yılında Seohocasi.com sitesiyle aktif olarak giriş yapmıştır. Sitesinde, yürüttüğü çalışmalar kapsamında elde ettiği deneyimleri paylaşarak kısa sürede sektörün lider sitesi haline gelmesini sağlamıştır.

İlk kitabı "Uzmanından SEO" sektörün ve yayınevinin en çok satan kitabı ünvanını almış, SEO hakkındaki makaleleri ve kitabıyla sektördeki büyük bilgi açığını doldurmayı başarmıştır.

Sektöre katkı anlamında birçok projesi bulunan yazarın beklentisinin Türkiye Cumhuriyeti'ne ait yerli ve devlet destekli bir arama motorunun Türk halkına hizmet etmesi olduğunu belirtiyor.

INSTAGRAM
add Takip Et