SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim

Büyüleyici Bir SEO
Deneyimine Hazır Mısınız?

SEO’nun Kalıplaşmış Teknik Çalışmaların Aksine, Dijital Dünyada Marka Olma Süreci Olduğunu, Kitaplarda Verilen Etkileyici Örneklerle Öğrenebileceksiniz!


SEO Kitapları

SEO Püf Noktaları

Sorularla SEO Kitabı Ile Neler Ögreneceksiniz ?

Google'ı Anlamak

Google 2 farklı açıdan anlayarak, hem arama ve bilgi bulma tekniğinizi geliştirebileceksiniz, hem de web sitelerinizi Google dostu bir site haline getirebileceksiniz.

Site İçi SEO

Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız

Site Dışı SEO

Sitelerin kendi sektöründe popüler ve otoriter olmasının kuralları, üst sıralara yükselme sürecinde yapılan tüm hatalar ve sorunlara en uygulanabilir ve açıklayıcı çözümler.

SEO Hakkında Her Şey

Arama motoru ve SEO dünyasına ilişkin her konu en ince detayına kadar ele alınarak, titizlikle hazırlanan bu kitapla sizlere sunuluyor.

E-Ticaret'te Başarı

Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız

Ziyaretçi Davranışlarını Anlamak

Ziyaretçiler web sitelerinde ne bulmak ister? Ziyaretçiler için güven kriterleri nelerdir? gibi sorulara cevapların yanı sıra tüm SEO ve Ziyaretçi ilişkisini içermektedir.

Sorularla SEO Video

Sorularla SEO hakkındaki Tanıtım Videoları ve Röportajlar

0

Toplam Sayfa

0

Okuyucu Kitlesi

0

Facebook Fan

0

Abone
SEO Kitapları

Hemen Satın Al!

SEO Uzmanından öğrenilir. Türkiye’de arama motorlarına SEO yazınca ilk sırada çıkan seohocasi. com’un geliştiricisi ve kurucusu Kaan Gülten’in kendine özgü sade ve anlaşılır üslubu ile kaleme aldığı bu kitapla beraber hiç bilinmeyen SEO teknikleri gün yüzüne çıkıyor.

Uzmanından SEO Video

Uzmanından SEO hakkındaki Tanıtım Videoları ve Röportajlar

Kaan Gülten

Kaan Gülten Kimdir?

Kitapların Yazarı Olan Kaan Gülten Hakkında Detaylı Bilgiler

SEO sektörü ile ilgili çalışmalara 2007 yılında başlayan yazar, sektöre 2009 yılında Seohocasi.com sitesiyle aktif olarak giriş yapmıştır. Sitesinde, yürüttüğü çalışmalar kapsamında elde ettiği deneyimleri paylaşarak kısa sürede sektörün lider sitesi haline gelmesini sağlamıştır.

İlk kitabı "Uzmanından SEO" sektörün ve yayınevinin en çok satan kitabı ünvanını almış, SEO hakkındaki makaleleri ve kitabıyla sektördeki büyük bilgi açığını doldurmayı başarmıştır.

Sektöre katkı anlamında birçok projesi bulunan yazarın beklentisinin Türkiye Cumhuriyeti'ne ait yerli ve devlet destekli bir arama motorunun Türk halkına hizmet etmesi olduğunu belirtiyor.