SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Film sitem ve SEO sorunum

0
Mustafa Çobanlar
Mustafa Çobanlar
Diğer 5 sene önce 399 Görüntülenme

Hocam Sitemap’ım var,robots txt dosyam var,webmaster tools’a sitemi kaydettim herşey tamam ama google sitemi indexlemiyor.

Hit konusuna da değinirsek günlük 500 hit var,site daha 5 günlük

Film sitem ve SEO sorunum için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 21 Ekim 2014, 06:40

  Merhabalar,

  Yandex webmaster tools aracını kullanarak aynı şekilde site haritanızı ve sitenizi gönderebilirsiniz. Diğer türden Yandex’in sitenizi incelemesi ve indekslemesi mümkün olduğundan daha fazla sürecektir.

 • Mustafa Çobanlar
  0
  Mustafa çobanlar 20 Ekim 2014, 20:11

  hocam yöntemleriniz gerçekten çok işime yaradı teşekkürler,siteyi Türkiye sıralamasına soktum nihayetinde. Fakat bir sorunum daha var ; yandex’e de sitemi kayıt etmeme rağmen yandex sitemi indexlemiyor ?

 • admin
  0
  Admin 16 Ekim 2014, 17:34

  Merhabalar,

  Yeni sitelerin indekslenme süreleri biraz dar olabilir. Sitenize aktif olarak içerik eklemeli ve sosyal medya çalışmalarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hızlı index konusunda http://www.SEOhocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

  Siteniz yeni açılan bir siteye göre iyi hit değerleri almaktadır. İndeks hızınızdaki gecikme sorunu da makalemizi okuduktan sonra ve sosyal medya çalışmalarını arttırdıktan sonra daha çok sağlanacaktır.

Film sitem ve SEO sorunum Sorusunu Cevapla