SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Film sitem ve SEO sorunum

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 866 Görüntülenme

Sitemap’ım var, robots txt dosyam var,Google Search Console’a sitemi kaydettim her şey tamam ama Google sitemi indexlemiyor.

Hit konusuna da değinirsek günlük 500 hit var, site daha 5 günlük

Film sitem ve SEO sorunum için Yanıtlar

 • admin
  Admin 21 Ekim 2014, 06:40

  Yandex webmaster tools aracını kullanarak aynı şekilde site haritanızı ve sitenizi gönderebilirsiniz. Diğer türden Yandex’in sitenizi incelemesi ve indekslemesi mümkün olduğundan daha fazla sürecektir.

 • Mustafa Çobanlar
  Mustafa çobanlar 20 Ekim 2014, 20:11

  hocam yöntemleriniz gerçekten çok işime yaradı teşekkürler, siteyi Türkiye sıralamasına soktum nihayetinde. Fakat bir sorunum daha var ; yandex’e de sitemi kayıt etmeme rağmen yandex sitemi indexlemiyor?

 • admin
  Admin 16 Ekim 2014, 17:34

  Yeni sitelerin indekslenme süreleri biraz dar olabilir. Sitenize aktif olarak içerik eklemeli ve sosyal medya çalışmalarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hızlı index konusunda https://www.seohocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

  Siteniz yeni açılan bir siteye göre iyi hit değerleri almaktadır. İndeks hızınızdaki gecikme sorunu da makalemizi okuduktan sonra ve sosyal medya çalışmalarını arttırdıktan sonra daha çok sağlanacaktır.

Cevapla

Film sitem ve SEO sorunum Sorusunu Cevapla

Film sitem ve SEO sorunum ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla