SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

Film sitem ve SEO sorunum

Mustafa Çobanlar
Mustafa Çobanlar
---- 3 sene önce 39 Görüntülenme

Hocam Sitemap’ım var,robots txt dosyam var,webmaster tools’a sitemi kaydettim herşey tamam ama google sitemi indexlemiyor.

Hit konusuna da değinirsek günlük 500 hit var,site daha 5 günlük

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Film sitem ve SEO sorunum için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
 • admin
  Admin 21 Ekim 2014, 06:40

  Merhabalar,

  Yandex webmaster tools aracını kullanarak aynı şekilde site haritanızı ve sitenizi gönderebilirsiniz. Diğer türden Yandex’in sitenizi incelemesi ve indekslemesi mümkün olduğundan daha fazla sürecektir.

 • Mustafa Çobanlar
  Mustafa çobanlar 20 Ekim 2014, 20:11

  hocam yöntemleriniz gerçekten çok işime yaradı teşekkürler,siteyi Türkiye sıralamasına soktum nihayetinde. Fakat bir sorunum daha var ; yandex’e de sitemi kayıt etmeme rağmen yandex sitemi indexlemiyor ?

 • admin
  Admin 16 Ekim 2014, 17:34

  Merhabalar,

  Yeni sitelerin indekslenme süreleri biraz dar olabilir. Sitenize aktif olarak içerik eklemeli ve sosyal medya çalışmalarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hızlı index konusunda http://www.SEOhocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

  Siteniz yeni açılan bir siteye göre iyi hit değerleri almaktadır. İndeks hızınızdaki gecikme sorunu da makalemizi okuduktan sonra ve sosyal medya çalışmalarını arttırdıktan sonra daha çok sağlanacaktır.

Film sitem ve SEO sorunum Sorusunu Cevapla

X