SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

En Iyi SEO Firması Hangisi

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
4 sene önce 968 Görüntülenme

Türkiye’de dijital teknolojinin ilerlemesi ve tüm işlemlerin internetten olması sebebiyle bir sorum var hocam, en iyi SEO firması hangisi?

En Iyi SEO Firması Hangisi için Yanıtlar

 • Atakan Erdoğan
  Atakan Erdoğan 26 Mart 2019, 11:15

  Web sitenizin SEO çalışmalarına yönelik ajans/uzman tercihi yaparken markanız için en iyisini seçebilmek adına aşağıdaki soruları firmaya/uzmana yöneltmeniz ve sorunun cevabı için bilmeniz gerekenlere göre değerlendirmeniz uygun olacaktır.

  SEO hizmetini kaç yıldır veriyorsunuz, bu sürede kaç projede rol buldunuz?
  SEO’danışmanlığı verebilmek için geçmiş yılların algoritmalarına hakim olarak geleceğe yönelik öngörülerle uzun vadeli stratejiler kurulmalıdır. Bu yüzden seçeceğiniz firmanın kaç yıldır sektörde olduğu ve kaç projede yer aldığıi hangi sonuçları elde ettiği büyük önem taşımaktadır.

  SEO hizmeti sonucunda bana ne taahhüt ediyorsunuz?
  İlk sayfa garantisi veya diğer sıra garantilerinin kesinlikle aslı olamaz. Bu tür garantiler veren ajanslardan uzak durmalısınız. Ödeyeceğiniz bedele karşı trafik, dönüşüm, etkileşim (web sitenize göre değişir) garantileri verilebilir.

  Hizmet verirken doğal olmayan yolları tercih ediyor musunuz?
  Gün geçtikçe güçlenen Google algoritmalarına karşı doğal olmayan yöntemler kısa sürede tespit edilerek cezalandırılmaktadır. İşin hızlandırılmasına yönelik yapılan çalışmalar kesinlikle size zarar verecektir.

  Hizmet süresi ne kadar olmaktadır?
  Ön analiz, pazar araştırması ve SEO stratejisinin kurgulanması adımları ile başlayan süreç için 1-2 ay süre veren SEO ajansları web sitenizde istediğiniz başarıyı sağlayamaz.

  Bu ve benzeri soruları sorarak ve aldığınız cevapları değerlendirerek karar verebilirsiniz.

 • Mustafa DURNA
  Mustafa Durna 27 Mart 2018, 11:20

  En iyi SEO firması hangisi sorunuz biraz kitleye yönelik olması gerekiyor bu soruda herkes kendisini baz alarak örnek göstermektedir.

Cevapla

En Iyi SEO Firması Hangisi Sorusunu Cevapla

En Iyi SEO Firması Hangisi ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla