Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'https://www.seohocasi.com/app/facebook/?yazi=Do+Follow+ile+No+follow+aras%C4%B1ndaki+fark+nedir%3F' not found or invalid function name in /home/seohocas/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Do Follow ile No follow arasındaki fark nedir?

0
Özhan
Özhan
Nofollow & Dofollow 9 sene önce 370 Görüntülenme

Merhaba,do follow ile no follow arasındaki fark nedir hangisi daha yararlıdır elimde 1100 do follow site bulunmakta bunlara sitemi eklesem yorum olarak tabi ne gibi yararları olur teşekkür ederim.

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Do Follow ile No follow arasındaki fark nedir? için Yanıtlar

 • Weblog
  0
  Weblog 14 Ağustos 2010, 13:39

  Nofollow indekslenmenizi etkikler, dofollow doğal link etkisi gösterebiliyor kimi zaman.Google sıralaması ve pagerank’a katkı sağlayabiliyor.Çok fazla dofollow eklemek zararlı değil, sadece orantılı ekleyin, bir gün 10 tane eklediyseniz diğer günde aynı şekilde gidin.Dofollow bir sitenin diğer web sitesini tavsiye ettiğini önerdiğini belirtir.Nofollow ise tamtersidir, link verdiği siteye kefil olmadığını, ne olursa olsun “sorumlu değilim” ben dediğini belirtir.Umarım anlayabilmişsinizdir.

 • admin
  0
  Admin 15 Temmuz 2010, 13:43

  Nofollow ve dofollow arasındaki tek ayrım sitenin pagerankına etkisidir. Dofollow backlinkler sitenizin pagerankını arttırırken nofollow arttırmaz. Aynı şekilde sizin siteden verilen harici linkler dofollow ise sizin pagerankı düşürür, nofollow ise pagerankınıza olumsuz bir etki yapmaz. Ancak nofollow ve dofollow backlinkler daima sitenizin üst sıralara çıkmasında faydalıdır. Dofollow yorumlar ile de sitenize nitelikli backlinkler sağlayabilir, sitenizin pagerank değerini ve google sıralamasını arttırabilirsiniz.
  http://www.SEOhocasi.com/nofollow-dofollowdan-daha-yararlidir/
  Konuda nofollow ve dofollow arasındaki fark örneklerle anlatılmıştır.

Do Follow ile No follow arasındaki fark nedir? Sorusunu Cevapla

INSTAGRAM
add Takip Et