Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 sene önce  |  2504 Görüntülenme

dofollow ile nofollow arasındaki fark nedir hangisi daha yararlıdır elimde 1100 dofollow site bulunmakta bunlara sitemi eklesem yorum olarak tabi ne gibi yararları olur teşekkür ederim.

 • 1
 • 1
 • DoFollow ile Nofollow arasındaki fark nedir? için Yanıtlar

   Weblog
   Weblog

   14 Ağustos 2010, 13:39

   1

   Nofollow indekslenmenizi etkikler, dofollow doğal link etkisi gösterebiliyor kimi zaman. Google sıralaması ve pagerank'a katkı sağlayabiliyor. Çok fazla dofollow eklemek zararlı değil, sadece orantılı ekleyin, bir gün 10 tane eklediyseniz diğer günde aynı şekilde gidin. Dofollow bir sitenin diğer web sitesini tavsiye ettiğini önerdiğini belirtir. Nofollow ise tamtersidir, link verdiği siteye kefil olmadığını, ne olursa olsun "sorumlu değilim" ben dediğini belirtir. Umarım anlayabilmişsinizdir.

   admin
   Admin

   15 Temmuz 2010, 13:43

   1

   Nofollow ve dofollow arasındaki tek ayrım sitenin pagerankına etkisidir. Dofollow backlinkler sitenizin pagerankını arttırırken nofollow arttırmaz. Aynı şekilde sizin siteden verilen harici linkler dofollow ise sizin pagerankı düşürür, nofollow ise pagerankınıza olumsuz bir etki yapmaz. Ancak nofollow ve dofollow backlinkler daima sitenizin üst sıralara çıkmasında faydalıdır. Dofollow yorumlar ile de sitenize nitelikli backlinkler sağlayabilir, sitenizin Pagerank değerini ve Google sıralamasını arttırabilirsiniz.
   https://www.seohocasi.com/nofollow-dofollowdan-daha-yararlidir/
   Konu da nofollow ve dofollow arasındaki fark örneklerle anlatılmıştır.

  Cevapla

  DoFollow ile Nofollow arasındaki fark nedir? Sorusunu Cevapla