SEO Hocası'na Sor

Bazı Konularda Sıralama da Çıkarken Bazılarında Neden Çıkmıyorum?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google İndex 5 sene önce 722 Görüntülenme

Merhaba,

Sitemde teknoloji ve mobil hakkında içerikler paylaşıyorum bunlara dahilen birde agario ben bir kere paylaşmıştım o günden bu güne kadar sadece agario oyunu hakkında ziyaretçi alıyorum bing, yahoo, google, yandex vb arama motorlarından, Sizden ricam şimdi diğer konularda neden fazla çıkmıyorum lütfen yardımcı olur musunuz.
Sosyal medya ile konularım makaleyi paylaşınca jetpack ile otomatik zaten paylaşılıyor artı olarak ne yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler.

Bazı Konularda Sıralama da Çıkarken Bazılarında Neden Çıkmıyorum? için Yanıtlar

  • Bengül Toker
    Bengül Toker 7 Ağustos 2015, 16:12

    Genel itibariyle bir çok konu da paylaşım yapıp sadece belirli bir konuda sıralamada çıkmanızın sebebi; paylaştığınız konuyla alakalı olarak Google sayfanızı o konuda diğer sitelere göre daha değerli bulup bu yüzden sizi sıralamalara dahil etmektedir. Son zamanlarda duyulmaya başlayan agario oyunu hakkında çok fazla içeriğin bulunmaması da size bu açıdan fayda sağlamış olabilir.

    Tavsiyem sosyal medyada otomatik paylaşımlarla değil de daha etkileşimli paylaşımlar yapabilirsiniz. İlgi çekici içeriklerle ve ziyaretçiyi sıkmayan mizahi güncel paylaşımlarla sosyal medya alanını daha canlı tutabilirsiniz. Farklı alanlarda paylaştığınız içerikler de özgün, SEO’ya uyumlu olacak şekilde ve kullanıcıya içi dolu bir içerik sunarak bu alanda da ziyaretçi çekebilirsiniz.

Cevapla

Bazı Konularda Sıralama da Çıkarken Bazılarında Neden Çıkmıyorum? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla