Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1317 Görüntülenme

Sitemde teknoloji ve mobil hakkında içerikler paylaşıyorum bunlara dahilen bir de agario ben bir kere paylaşmıştım o günden bu güne kadar sadece agario oyunu hakkında ziyaretçi alıyorum bing, yahoo, Google, yandex vb arama motorlarından, Sizden ricam şimdi diğer konularda neden fazla çıkmıyorum lütfen yardımcı olur musunuz.
Sosyal medya ile konularım makaleyi paylaşınca jetpack ile otomatik zaten paylaşılıyor artı olarak ne yapabilirim?

 • 1
 • 1
 • İçeriklerde Neden Sıralamada Çıkmıyorum? için Yanıtlar

   Bengül Toker
   Bengül Toker

   7 Ağustos 2015, 16:12

   1

   Genel itibariyle bir çok konuda paylaşım yapıp sadece belirli bir konuda sıralamada çıkmanızın sebebi; paylaştığınız konuyla alakalı olarak Google sayfanızı o konuda diğer sitelere göre daha değerli bulup bu yüzden sizi sıralamalara dahil etmektedir. Son zamanlarda duyulmaya başlayan agario oyunu hakkında çok fazla içeriğin bulunmaması da size bu açıdan fayda sağlamış olabilir.

   Tavsiyem sosyal medyada otomatik paylaşımlarla değil de daha etkileşimli paylaşımlar yapabilirsiniz. İlgi çekici içeriklerle ve ziyaretçiyi sıkmayan mizahi güncel paylaşımlarla sosyal medya alanını daha canlı tutabilirsiniz. Farklı alanlarda paylaştığınız içerikler de özgün, SEO'ya uyumlu olacak şekilde ve kullanıcıya içi dolu bir içerik sunarak bu alanda da ziyaretçi çekebilirsiniz.

  Cevapla

  İçeriklerde Neden Sıralamada Çıkmıyorum? Sorusunu Cevapla