Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1329 Görüntülenme

Öncelikle imkan sunduğunuz için telekkür ederim... Sorum şu 1yıllık WordPress tabanlı indirme sitem var özgün ve güncel tutuyorum hit getirecek tüm konuları ekliyorum. Eski konuları ise güncelliyorum. Hitim 47. 50k arası. Alexa ve ülke sırasında onun 4 kat önündeyim.. Rakip ise dlmatik 2,5 yıllık sitesi kullanıyor son 4 gün birden 70 80k hit almaya başladı. Üstelik açtığı konular tek tük hit getiren konular değil anlamadığım birden bu hite nasıl ulaştığı. Index hızım onun 20 katı sizce benden mi hit alıyor hile yaparak vb. Çünkü bu ay en popüler konuları açtım. Üstelik ilk sıradayım. Önemli detay 4 gün önce 44k idi ben ise. O gün 53k geçtim. 2 gün boyunca sonra birden 50 60 70 80k ulaştı 5 gün içinde. Yorumlarına bakıyorum tek tük. Bunun nedeni ne olabilir acaba hiti. Benden mi alıyor? Kısaca benim açtığım gösterdiğim özen kadar bir şey yapmıyor... Aydınlatırsanız sevinirim.

 • 1
 • 1
 • Aşırı Hit Artışı Nasıl Oluyor? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   30 Nisan 2014, 11:22

   1

   Merhabalar Zeki Bey.

   Google yeni açılan sitelere ödül ve hediye olarak ilk zamanlarda bazı iyilikler yapmaktadır. Kendi anahtar kelimelerinde yükselme, indeks konusunda takip ve site içi istikrar bu konulara dahildir. Site açıldıktan 2 - 3 ay içerisinde o site izlenir ve nasıl gelişmeler yaptığını araştırır. Eğer bu verilen hediyenin sağlığı ve sitenin istikrar konusunda düzenli işler yapması o gücü devam ettirecektir.

   Bu düzen bozulursa yükseldiği kadar bir o kadar da düşüş yaşayan siteler bulunuyor. Burada önemli olan direkt hit değil site sağlığının ne durumda ve düzeyde tutulduğudur.

  Cevapla

  Aşırı Hit Artışı Nasıl Oluyor? Sorusunu Cevapla