Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1615 Görüntülenme

iyi günler hocam ben sitemi yeniden değerlendirme isteği yollamak istiyorum ama web araçlarında böyle bir secenek yok 2 gündür arıyorum en sonunda dayanamayıp sizinle iletişime geçeyim dedim umarım yardımcı olursunuz nette baktım resimli açıklaması falan var mı diye ama ne yazık ki hiçbir resimli anlatımı yok teşekkür ederim

 • 1
 • 1
 • Yeniden Değerlendirme İsteği Nasıl Yollucam? için Yanıtlar

   İsmail Sağdıç
   İsmail Sağdıç

   28 Mayıs 2021, 16:33

   1

   Merhabalar,

   Sitenizin belirli sorunlardan dolayı yeniden değerlendirme yapmak için Google Search Console üzerinden Google gibi getir yapabilirsiniz.

   Ek olarak sitenizde SPAM işlemi var ise sorunlarınızı çözdükten sonra Manuel olarak tekrardan Google Search Console üzerinden iletebilirsiniz.

   admin
   Admin

   6 Haziran 2014, 17:15

   1

   Eğer sitenizde belli bir Manuel SPAM işlemi yapılmışsa bunu yönetimden değiştirebilir, düzelttikten sonra da yeniden değerlendirme işlemi gönderebilirsiniz.

   Yeniden değerlendirme isteği göndermeniz için öncelikle belli bir SPAM işlemi varsa, eğer siteniz düzeltmeye ihtiyaç duyuyorsa, haricen bir değişiklik yaptıysanız bu denli sorunların düzeltildiğinde bildirim olarak yeniden değerlendirme isteği gönderebilirsiniz.

   Eğer problem dışı bir istek yada onaylama varsa bu konuda rast gele adı verilen değerlendirmeleri göndermenizi katiyen tavsiye etmemekteyiz.

  Cevapla

  Yeniden Değerlendirme İsteği Nasıl Yollucam? Sorusunu Cevapla