SEO Hocası'na Sor

Yeni Scripte SEO Çalışması

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 5 sene önce 728 Görüntülenme

Şimdi bir script yapmaya başladım bu scripti kullandığım siteye SEO nasıl yaparım? ikinci sorum h1,h2,h3,h4,h5,h6 etiketleri çok önemli midir ?

Yeni Scripte SEO Çalışması için Yanıtlar

 • admin
  Admin 8 Haziran 2015, 14:57

  Merhaba Batuhan Bey,

  Başlangıç aşamasında önce site içinizi SEO’ya uyumlu hale getirerek daha sonra site dışı SEO çalışmalarına başlayabilirsiniz. Siteniz tamamlanıp aktif hale geldiğinde sitenizi http://www.SEOhocasi.com/SEO-analiz/ bu adresten analiz ederek hatalarınızı düzenleyebilirsiniz.

  H Tagları için ise;

  H1 etiketi, sitedeki sayfa başlığından sonra gelen en önemli kelimeleri vurgulamak için konu başlığında kullanılan bir etikettir ve siteniz içerisinde yalnızca 1 defa kullanılmalıdır. Sitenizde h1 etiketini şu şekilde kullanmanız gerekir: Sayfa içeriğine çok yakın olacak şekilde, içeriğin hemen üzerine anahtar kelimenizi eklemeniz gerekmektedir.

  Siteniz içerisindeki H etiketlerinin sıralaması, yukarıdan aşağıya, küçükten büyüğe doğru olmalıdır. Örneğin, h3 tagı h2 tagının üzerinde olmamalıdır.

  Sitenizde mutlaka H tagları bulunmalıdır, h1 max 1 adet, h2 max 4 adet, h3 max 4 adet kullanılmalıdır. H4,h5 ve h6 için ise kullanma zorunluluğu yoktur. Fakat çok gerekli durumlarda kullanabilirsiniz.

Cevapla

Yeni Scripte SEO Çalışması Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla