SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Yeni Scripte SEO Çalışması

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
6 sene önce 817 Görüntülenme

Şimdi bir script yapmaya başladım bu scripti kullandığım siteye SEO nasıl yaparım? ikinci sorum h1, h2, h3, h4, h5, h6 etiketleri çok önemli midir?

Yeni Scripte SEO Çalışması için Yanıtlar

 • admin
  Admin 8 Haziran 2015, 14:57

  Merhaba Batuhan Bey,

  Başlangıç aşamasında önce site içinizi SEO’ya uyumlu hale getirerek daha sonra site dışı SEO çalışmalarına başlayabilirsiniz. Siteniz tamamlanıp aktif hale geldiğinde sitenizi https://www.seohocasi.com/seo-analiz/ bu adresten analiz ederek hatalarınızı düzenleyebilirsiniz.

  H Tagları için ise;

  H1 etiketi, sitedeki sayfa başlığından sonra gelen en önemli kelimeleri vurgulamak için konu başlığında kullanılan bir etikettir ve siteniz içerisinde yalnızca 1 defa kullanılmalıdır. Sitenizde h1 etiketini şu şekilde kullanmanız gerekir: Sayfa içeriğine çok yakın olacak şekilde, içeriğin hemen üzerine anahtar kelimenizi eklemeniz gerekmektedir.

  Siteniz içerisindeki H etiketlerinin sıralaması, yukarıdan aşağıya, küçükten büyüğe doğru olmalıdır. Örneğin, h3 tagı h2 tagının üzerinde olmamalıdır.

  Sitenizde mutlaka H tagları bulunmalıdır, h1 max 1 adet, h2 max 4 adet, h3 max 4 adet kullanılmalıdır. H4, h5 ve h6 için ise kullanma zorunluluğu yoktur. Fakat çok gerekli durumlarda kullanabilirsiniz.

Cevapla

Yeni Scripte SEO Çalışması Sorusunu Cevapla

Yeni Scripte SEO Çalışması ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla