SEO Hocası'na Sor

Yeni Açılan Bir Site Kaç Günde Hit Almaya Başlar?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 6 sene önce 1668 Görüntülenme

Merhaba,
8 gün önce açtığım bir kadın-sağlık-moda sitem var. İlk 3 ay boyunca yavaş yavaş her gün 1 özgün makale girip, 3 aydan sonra yavaş yavaş SEO çalışmalarını başlatmayı ve daha fazla makale girmeyi düşünüyorum. Şuanda sitemin SEO puanı 87. Herhangi bir dış çalışma yapmadım, site içi SEOyu da kendim ayarlamaya çalıştım. Sizce bu şekilde her gün 1 makale yazarak ilerlersem kadın-sağlık-moda kategorisinde kaç ay gibi bir zamanda ilk hitlerimi almaya başlarım. Yani günlük 10 hit de olsa ne zaman gelmeye başlar. Ve dış SEO çalışmalarına ne zaman başlamamı önerirsiniz? Cevabınız için teşekkürler, iyi çalışmalar.

Yeni Açılan Bir Site Kaç Günde Hit Almaya Başlar? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 4 Temmuz 2014, 20:04

  Merhabalar,

  Yeni site için güzel bir başlangıç yaptığınız görülüyor. Bu konuda da aceleci davranmamalısınız. SEO konusunda site içi yapmanız gereken organik ve doğru adımları atın, ardından da site dışı çalışmalara da vakit kaybetmeden başlayın.

  Site dışı çalışmaları da site içi çalışmalara orantılı olarak devam ettirin. Site dışı çalışmalar konusunda da sitenizde belli bir oran ve orantı tutturmalısınız.

  Doğru çalışmalarla sitenizi yönlendirerek yapacağınız çalışmalar sitenizin içerisinde ziyaretçilere site dışında tanıtım ve Google açısından yapınızı kurun.

Cevapla

Yeni Açılan Bir Site Kaç Günde Hit Almaya Başlar? Sorusunu Cevapla

Yeni Açılan Bir Site Kaç Günde Hit Almaya Başlar? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla