Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

4 sene önce  |  1147 Görüntülenme

"Yapılandırılmış veri sayfa içeriğinden farklı" etkilenen sayfalar: Tümü bu şekilde hatalar alıyorum ne yapmalıyım? Yapılandırılmış veri kontrol aracını kullandığımda hata değil uyarı aldığım ürün sayfaları var bunlar yazılımsal eksiklikler olarak görünüyor. Örneğin "URL kullan, şu etiketi kullan vb." peki sorun gerçekten bunlar mı yoksa içerik ile mi alakalı ne yapmalıyım?

 • 1
 • 1
 • Yapılandırılmış Veri Hatası Alıyorum için Yanıtlar

   Erhan Kolci
   Erhan Kolci

   29 Nisan 2021, 12:28

   1

   Structure Data test aracı üzerinden verilerinizi tekrar kontrol etmeniz gerekmektedir. Verileri işaretlerken alaka düzeyine ve test aracındaki sorgulamada herhangi bir hata ile karşılaşmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca https://support.google.com/webmasters/answer/3069489?hl=tr sayfasındaki güncel yönergeleri kontrol etmenizi de öneririz.

   Seo Hocası
   Seo Hocası

   9 Nisan 2020, 11:32

   1

   Yapısal veri test aracından almış olduğunuz uyarıları çözüme kavuşturmalısınız. Yapısal veri işaretlemesinde eklenmesi gereken bilgilerde bazı kriterler kesinlikle yer alması gerekmektedir. Muhtemelen bu kriterlerden bazılarını boş bıraktığınız için bu hata ile karşı karşıya kaldınız.

  Cevapla

  Yapılandırılmış Veri Hatası Alıyorum Sorusunu Cevapla