Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 sene önce  |  1270 Görüntülenme

Ben İngilizce içerikli bir flash oyun sitesi kurdum. Henüz bir kaç gün önce. Bu site için Türkiye hitli bir Facebook sayfası veya yine Türkiye hitli Twitter hesabı almayı düşünüyorum. Bu hesapların kullanıcılarının Türk olması beni SEO açısından olumsuz yönde etkiler mi? Yoksa sadece tıklama başına miktarı mı düşürür? Bu konuda bana ne tavsiye edersiniz? Yabancı içerikli bir Facebook sayfası satın almayı düşünüyorum ama orada da güven problemi var. Facebook'ta reklam versem çok masraflı bir iş. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

 • 1
 • 1
 • Yabancı Sitelerin Sosyal Medya Çalışması Nasıl Yapılır? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   22 Mayıs 2014, 07:34

   1

   Yabancı bir dile sahip bir sitenin tanıtımını Türkçe sosyal medya sitelerinde paylaşım yaptırmanız sitenizin SEO sağlığı açısından size bir şey kaybettirmeyecektir fakat İngilizce içeriğe sahip bir oyun sitesini de Türkçe bir sayfada tanıtmak gerçekten ilginç bir durum olacaktır.

   Hitap etmeniz gereken kitleye hitap edemedikten sonra alacağınız Türk sosyal medya hesaplarının ve sayfalarının size etkisi düşük bir seviyede olacaktır. Bunun yerine sıfırdan bir sayfa oluşturup biraz üye desteği, biraz farklı sayfalarda reklam biraz ise aktif-ücretli olarak satın alabileceğiniz hesaplar ile sayıların artmasını sağlayabilirsiniz.

  Cevapla

  Yabancı Sitelerin Sosyal Medya Çalışması Nasıl Yapılır? Sorusunu Cevapla