Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1738 Görüntülenme

Yeni bir WordPress site açtım ve indexlenme konusunda çok yavaş. Neler yaparak index hızını artırabilirim. Bir de yeni siteler için önerileriniz nelerdir onu öğrenmek istedim.

 • 1
 • 1
 • WordPress Sitem Çok Yavaş İndex Alıyor için Yanıtlar

   Ahmet Yılmaz
   Ahmet Yılmaz

   31 Mayıs 2021, 17:59

   1

   Siteniz yeni kurulduğu için Google'ın size indexleme konusunda öncelik vermesi biraz zaman alacakır. Google'ın sitenizi efektif bir şekilde indexlemesini istiyorsanız Google'ın belirttiği şekilde bir sitemap oluşturup Search Console üzerinde iletebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte kaliteli içerikler girmeniz ve bu içeriklerin tıklama alması da index hızınızı arttıracaktır. İndex hızınız artana kadar Search Console üzerinden manuel indexleme talebi gönderebilirsiniz.

   admin
   Admin

   10 Temmuz 2014, 08:06

   1

   Yeni açılan sitelerde indeksleme hızı Google'nin sitenizi keşfetmeye başladığı süre zarfı içerisinde doğal olarak değişecektir. Bu konuda da siteniz için doğal paylaşımlar yapabilir yada Google gibi getir hizmetini kullanabilirsiniz. Bu konular içerisinde de ayrı bir indeksleme süresi içerisinde yapabileceğiniz çalışmalar ve içerikler sitenize destek vererek indeksleme hızınızı arttıracaktır.

   Hızlı indeksleme yolları için https://www.seohocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki içeriği okuyabilir ve siteniz için uygulayabilirsiniz.

   Google servisini kullanmak için de https://www.seohocasi.com/google-gibi-getir-nedir/ adresindeki içeriği okuyabilirsiniz.

  Cevapla

  WordPress Sitem Çok Yavaş İndex Alıyor Sorusunu Cevapla