SEO Hocası'na Sor

Web Sitem İçin Nasıl Bir Tema Kullanmalıyım?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 6 sene önce 711 Görüntülenme

Merhaba SEO Hocası ben yaklaşık 3 ay gibi kısa sürede kodlamayı anlamaya çalıştım sitemden çok memnunum. W3C hatası hiç 1 sayfasında yok. Sitem çok hızlı. 1 sayfa Açıpta wc3 hatası olmayınca en geç hedefine 5 günde varıyor. Anahtar kelimesi zor olanlardan benim tek sıkıntım sitemin SEO açısından temasından memnun değilim.

Burada benim isteğim sitemin yenilikçi bir temaya sahip olması ve menü konusunda da siteme benzer şekilde tasarımın olmasıdır. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

iyi günler.

Web Sitem İçin Nasıl Bir Tema Kullanmalıyım? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 7 Temmuz 2014, 14:32

  Merhabalar,

  Sitenizin var olan tasarımını inceledim. Görsel olarak hiç bir zenginliği bulunmayan bir site. Bu tür sitelerle ilgili olarak araştırma yapmalı ve sitenize en uygun temayı kendiniz konumlandırmalısınız.

  Tema konusunda da ücretsiz olarak dağıtılan bilhassa “HTML5” tema bulabilirsiniz. Google arama sorgularında da “Ücretsiz HTML5 Tema” arama sorgularını yaparak siteniz için uygun temayı bulabilirsiniz.

  Eğer bu tür işlemlerinde SEO Hocası tarafından yapılıp %100 SEO uyumlu ve optimizasyon için en uygun halde teslim edilmesini istiyorsanız http://www.SEOhocasi.com/iletisim/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Web Sitem İçin Nasıl Bir Tema Kullanmalıyım? Sorusunu Cevapla

Web Sitem İçin Nasıl Bir Tema Kullanmalıyım? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla