Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1247 Görüntülenme

Merhaba SEO Hocası ben yaklaşık 3 ay gibi kısa sürede kodlamayı anlamaya çalıştım sitemden çok memnunum. W3C hatası hiç 1 sayfasında yok. Sitem çok hızlı. 1 sayfa açıp da wc3 hatası olmayınca en geç hedefine 5 günde varıyor. Anahtar kelimesi zor olanlardan benim tek sıkıntım sitemin SEO açısından temasından memnun değilim.

Burada benim isteğim sitemin yenilikçi bir temaya sahip olması ve menü konusunda da siteme benzer şekilde tasarımın olmasıdır. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

iyi günler.

 • 1
 • 1
 • Web Sitem İçin Nasıl Bir Tema Kullanmalıyım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   7 Temmuz 2014, 14:32

   1

   Sitenizin var olan tasarımını inceledim. Görsel olarak hiçbir zenginliği bulunmayan bir site. Bu tür sitelerle ilgili olarak araştırma yapmalı ve sitenize en uygun temayı kendiniz konumlandırmalısınız.

   Tema konusunda da ücretsiz olarak dağıtılan bilhassa "HTML5" tema bulabilirsiniz. Google arama sorgularında da "Ücretsiz HTML5 Tema" arama sorgularını yaparak siteniz için uygun temayı bulabilirsiniz.

   Eğer bu tür işlemlerinde SEO Hocası tarafından yapılıp %100 SEO uyumlu ve optimizasyon için en uygun halde teslim edilmesini istiyorsanız https://www.seohocasi.com/iletisim/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Cevapla

  Web Sitem İçin Nasıl Bir Tema Kullanmalıyım? Sorusunu Cevapla