Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1371 Görüntülenme

bir anahtar kelimesinde sıramalarda yer alan sitenin bir konusu için tanıtım yazısı çalışması yapılırken, farklı farklı anahtar kelime öbekleri ile text link almak zararlı olur mu? Örnek SEO Hocası kimdir, SEOhocasi nerede, SEOhocasi ekibi gibi 3-4 farklı textten aynı konuya link alınması zararlı olur mu?

İkinci olarak 21 Nisan'da gelecek olan mobil algoritma güncellemesi için siteleri mobil uyumlu yapsakta Mobile Usability Report kısmında bir takım sorunlar gözükmeye devam ediyor, bunları düzeltmezsek çok sorun yaşar mıyız?

İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler.

 • 1
 • 1
 • Tanıtım Yazıları ve Mobil Uyum Sorunu için Yanıtlar

   admin
   Admin

   30 Mart 2015, 11:05

   1

   Herhangi bir tanıtım yazısı çalışması yapılırken o yazının içeriği ile alakalı kelimeyi onunla alakalı olan web sayfanıza yönlendiriniz. Ürettiğiniz anahtar kelime türevleri sizin için fayda sağlayacak ve o sayfanın içeriği ile alakalı ise çok aşırıya kaçmamak kaydıyla bunu kullanabilirsiniz ama farklı tanıtım yazılarında geçirdiğiniz anahtar kelime olarak belirlenen kelimenin alakalı sayfaya yönlendirilmesi SEO açısından daha çok faydalı olacak bir durumdur.

   Mobil güncelleme sorununuz için web sitenizi ne kadar çok mobil uyumlu hale getirirseniz bu sizin sıralamadaki yerinizi korumanıza yada rakiplerinize üstünlük sağlamanızda fayda sağlayacaktır. Bilindiği gibi mobil uyum SEO açısından oldukça kritik bir önem arz etmektedir.

  Cevapla

  Tanıtım Yazıları ve Mobil Uyum Sorunu Sorusunu Cevapla