Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1492 Görüntülenme

Merhaba Sayın hocam,

Sosyal bloglar ve sosyal siteler için kullandığınız araçlar veya özel bir yazılımınız var mı?

 • 1
 • 1
 • Sosyal Medya Paylaşımı İçin Kullanılan Araçlar Varmı? için Yanıtlar

   Ahmet Yılmaz
   Ahmet Yılmaz

   17 Mayıs 2021, 17:58

   1

   Merhabalar, sosyal medya yönetimi için kullanacağınız birçok yazılım bulunuyor. Bunların büyük bir çoğunluğu ücretli olsa da bazı ücretsiz yazılımlar bulmak da mümkün. Bu yazılımları kullanarak önceden hazırladığınız sosyal medya paylaşımlarını zamanlayabilirsiniz. Örneğin bir haftalık bir paylaşım planı ve paylaşacağınız içerikleri hazırladanız diyelim. Bir haftalık içeriğinizi bu araçlara yükleyip zamanlamalarını ayarlayarak bir haftalık gönderilerinizi kolayca yayınlayabilirsiniz.

   admin
   Admin

   9 Mart 2015, 23:47

   1

   SEO Hocası sosyal paylaşımların tamamında manuel olarak ekleme yapmakta, tasarımları ise tasarım ekibi tarafından konuyla ilintili en alakalı görseller kullanılarak hazırlamaktadır. Sosyal medya araçları olarak tüm paylaşımlar da en doğal olması gerektiği şekilde gerçekleştirilmektedir. Doğal olarak yapılan paylaşımlar en verimli halleriyle siz takipçilerimize sunulmaktadır.

   Sosyal paylaşımlarda etkileşimde olmak her zaman büyük bir artıdır ve sitenizin tanıtımı ve paylaşımını en doğal halde gerçekleştirebilirsiniz. Bu paylaşımlar hem marka bilinirliğine hem de site takibine eşitlenmektedir.

   Paylaşımları manuel kontrol halinde yapmanız ise konuya hakimiyet ve paylaşımlarda da direkt etkileşim barındıracaktır.

  Cevapla

  Sosyal Medya Paylaşımı İçin Kullanılan Araçlar Varmı? Sorusunu Cevapla